Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F900R motort fogok rendeln...

BMW F900R motort fogok rendelni, gyorsváltónak van értelme?

Figyelt kérdés
150 ezer Ft-os extra, olyan motorokon szocializálódtam, melyeken nem volt és nem is érezném hiányát, ha később eladom jó pont, ha van benne? Vesznek még úgy új motort, hogy nem kérik bele?

máj. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Van.
máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érzések és pofonok. Imádok motorozni és autózni is.Én azt vallom, az autózás-és motorozás igazi élménye a sebesség váltogatás, a gyorsulás, lassulás, kanyarok. Mindent manuálisan csinálok, soha nem jutna eszembe automata váltós autót, robogót, vagy gyorsváltós motort venni, mert hiányozna a mozdulatsor.
jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyorsváltó nem automata váltó. Ellenben sokkal gyorsabban vált, mint bárki kuplunggal. Akkor most a gyorsulás az élmeny, csak ne legyen túl gyors azért...?
jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Olvasd el VÉGIG amit írtam.
jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, fasság. Tipikus esete annak, amikor valaki azzal önigazolja a csóróságát, hogy Ő azért nem vesz modern motorkerékpárt például, mert Ő "nem szereti" ezeket a fránya új fejlesztéseket és véletlenül sem azért, mert tizedannyiért tud motort venni, mint amennyiért ezek elérhetőek.
jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bizti hogy cserélnék veled csóróságban, hacsak nem apuci adja alád a lovat.De megírtam: (Nem a kérdezőnek, hanem a te fajtádnak) Vegyél (vetessél szüleiddel)nagy teljesítményű robogót és húzzad neki.
jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy igazam volt... :) :) :) :) :)
jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miben volt igazad, de ha ez okoz örömet,legyen. Esetleg ha érdekel: Egy kérdező feltett itt május 30-án egy kérdést. Arra tudsz-e vagy akarsz-e válaszolni, mert gondolom normális válaszokra vár, nem hiszem hogy arra kíváncsi ki kinek a zsebét tapogatja.
jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 percen belül válaszoltam a kérdésére, ahogy azt láthatod is. Más?
jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van.
jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!