Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van racionalitás...

Szerintetek van racionalitás értelme prémiumautót/luxusautót venni és fenntartani? Én inkább csak pénzkidobásnak, nagyzolásnak, státusszimbólumnak látom. Megbízhatóságban általában nem jobbak, mint az olcsóbbak.

Figyelt kérdés
Természetesen semmi bajom azzal, aki ilyet használ, mindenkinek a maga ügye ez... csak érdekelne a mások véleménye is erről.

máj. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kényelem nem lehet elfogadható indok? Vagy a plusz lóerő, vezetési élmény, ha luxus helyett a sportautó vonalat nézzük?

Semmi baj nincs szerintem a prémium vásárlással, azzal van baj, ha valaki úgy veszi meg, hogy nem engedheti meg magának.

máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságosabb, kevésbé fárasztó vezetni
máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért vegyünk vissza a tempóból,oké hogy ma màr mindenki úgy fikázza a "prémium" autókat mintha születéstől belekódolták volna hogy muszály,bárki meghallja azonnal árad az így sz*r úgy szétesik amúgy f*szhosszabbítás,képmutatás.De vegyétek észre,ezeket az autókat sokkal jobb vezetni mint egy "normálisat",van akinek számít milyen a kocsiban ülni nem csak az a szempont hogy jobb legyen mint a busz és minél kevesebbet kelljen ràkölteni.
máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Saját részre csak prémiumot vettem eddig, ennek okai; kényelmesebbek, sokkal stabilabb futómű, nem csörög nem zörög, normálisabb hifi van bennük alapáron mint egy középkategóriásban felárért, akármerre nyúlsz vagy nézel az autóban a minőséget érzed és nem a spórolást.
máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem hónapról hónapra él, annak nem feltétlenül kell mindenből a legolcsóbbat megvennie. Attól, hogy valakinek van penze és igénye magasabb kategóriás autóra egy papírkasztnis Swiftnél az még nagyon nem lesz se értelmetlen, se irracionális. Az irracionális az, amikor valaki 500-ból fel 25 éves felsőkategóriás prémiumot, aztán tankolni sem győzi, nemhogy karbantartani. De ez csak egy elég szűk és elég jellegzetes rétegre jellemző viselkedési forma.
máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van az az anyagi szint, ahol már a kutya nem nézi a megbízhatóságot, mert ha bármi van akad két másik autó a garázsban.


Átlag emberként is ha kocsit kéne vennem, akkor inkább vennék adott árban egy használt, de magasabb kategóriásat, mint egy új, de fapados autót.

máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy F11 530xd-m, nemrég vettem a csajomnak egy régi yarist vezetni tanulni.

Lehajtottam 120km-t a yarissal, ès teljesen indolkolnak èreztem a 4 milliòs àrkülõnbsèget.


Ès mèg hol van a 60m+ kategòria..

máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!