Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automataváltós autóban hogy...

Automataváltós autóban hogy kell bowdent cserélni itthon?

Figyelt kérdés

máj. 29. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik bowden? Gáz? Kuplung? Kézifék? Váltó?
máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon értelmes kérdés.
máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1. Váltó. CV-T váltós az autó és valószínű, hogy elszállt a bowden, mivel hiába kapcsolom át P-be, az autó nem kapcsolja át a váltót. Szóval csak a váltókart tudom mozgatni, de az autó nem mozdul, mivel úgy érzékeli, hogy még mindig P-be van.
máj. 29. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az lehet akár az állás kapcsoló is rossz vagy a vezetéke elszakadva vagy valami vészüzemmód akár ha van hibakód. Váltó mozgatása ugyanolyan érzésű, mint volt vagy jobban lóg, könnyebben mozog? A váltóbowden csere utasításait a típus szervizkönyvében találod meg. Amit pedig neten vagy a típus facebook csoportjában.
máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4. Jobban lóg. Csúszik N és D között a váltókaron található gombot nem kell benyomnom ha váltani akarok, csak csúsztatom ide-oda. Viszont ha vissza akarom P-be rakni akkor viszont be kell nyomnom a gombot, hogy P-be tegye. Szintén meg kell nyomnom a gombot ha ki akarom venni P-ből.
máj. 29. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem feltétlen bowden szakadás, lehet akár kijött a helyéről, eltört a tartója és hasonlók.
máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6. És ezt hogy tudom meg? Mert nem tudom megmozditani az autot, szoval valahogy itt helyben kéne megoldani a problémát.
máj. 29. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igazából csak teljesen szétszedve tudod meg, hogy a bowden van-e elszakadva. Szervizkönyvet töltsd le és nézd meg hogyan kell. Aztán nézd meg mi a helyzet a kocsin. Vagy ha ez neked magas, akkor tréleren elvitetheted szervizbe.
máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8. A tréler azért felejtős, mert nem tudja magát kitenni P-ből. Probáltam, nem gurul sehova. Arrébb akartam tolni egy kicsit, de nem sikerült. Úgyhogy vagy neki látok én vagy kihivok ide valakit.
máj. 29. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Járj utána. Van valahol egy megoldás, hogy a motortérben valahol ki lehet venni P-ből.
máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!