Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlásakor van...

Új autó vásárlásakor van lehetőség egyedi színt kérni?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol "a szürke 50 árnyalata" meg piros és sötétkék a színválaszték, ami baromi unalmas. Vannak jó színek pár batár SUV esetében, de én B szegmenst akarok venni. Van általában lehetőség egyedi színre vagy inkább vegyek alapszínt és fóliáztassam le?
máj. 20. 16:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lízingelt autót engednek átfóliázni más színre?
máj. 21. 15:59
 12/15 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem igen...a céges autókon az összes dekoràció fólia elvégre...
máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké, de a céges matricák nem módosítják a kocsi színét, tehát nem kell bejegyezni a forgalmiba.
máj. 21. 16:22
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Akkor hívd fel a lízing céget, akitől lízingelsz. Az a legtisztább. Elmondod mit szeretnél és olyan szerződést ajánlanak, ha ajánlanak. Vagy elküldenek melegebb éghajlatra és keresel új partnert.

Feltéve persze, ha te vagy egyáltalán a döntéshozó. Mert ha beosztottként akarsz egyedi színt, akkor jó eséllyel már a hr elküld. Ha nem, akkor meg olyan magas szint, hogy nem itt kell megkérdezni.

máj. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Egyéni vállalkozó vagyok, tehát igen, én vagyok a döntéshozó. :D
máj. 22. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!