Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen naked motort érdemes...

Milyen naked motort érdemes vennem első motornak?

Figyelt kérdés

Most csináltam meg az A korlátlan jogosítványt, 30 éves vagyok, de 6 éves korom óta motorozom. Havi szinten volt alattam rengeteg féle motor, közlekedtem már többször 450-es crossal, yamaha r6-tal, 650-es kétütemű enduroval, stb.

A motor kezelésével nem lesz bajom semmilyen esetben.



Naked bikeot szeretnék, főleg utcára, de tervezek vele elmenni majd külföldre is, ezért fontos, hogy lehessen rá dobozokat tenni, legalább egyet.

Erőben szeretnék 60-70le-t minimum, nem baj, ha több, sosem szoktam száguldozni, és nem is vonzz, de ha kell, legyen benne erő.


Legyen jól kezelhető, és legyen lehetőség vele utast szállítani.

Legyen hozzá sok alkatrész, ha szerelni kell, legyen olcsóbban fenntartható.


Árban jó lenne 1,5 környékén maradni, de ha lenne egy sokkal jobb választás, el tudok menni 2 környékére.


Amiket eddig néztem:

Yamaha xj6n

Kawasaki er6n

Yamaha fz6n


Minden mást is meghallgatok, ha van ezektől jobb választás, akár más stílusban is, de a sportos vonal tetszik, kényelmesebb üléspozícióval.


Cserélni nem nagyon fogok legalább 5 évig, hosszú távra tervezek vele, és nagyon maximum évi 20-30 napot motorozok csak.


máj. 19. 10:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!