Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Balesetet okoztam, mire...

Balesetet okoztam, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

ma este robogóval kb~30-as sebességgel neki mentem 1 kivilágítatlan,ittas,és az út közepén közlekedő biciklisnek, a biciklis sokkot kapott,elvitte a mentő,kivizsgálták,de már hazais engedték h semmibaja!!

Énis hibáztam mert nem folyamatosan az utat néztem,de amikorra észre vettem már elkerűlhettelen lett volna az ütközés!!

Mire számíthatok??


2010. okt. 28. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem semmit


és egyetértek, h a bicósok hihetetlen, amit művelnek az utakon, nekem is nem egyszer volt már cikis helyzetem, hogy éppen csak padlófékkel megálltam, mert a főúton az út közepén kacsázott a részeg bicós, naná kivilágítatlanul


De még kivilágítva is el kell ismerni h sajna a magyar utak olyan keskenyek h nem alkalmasak a bicós közlekedésre ... egyszerűen életveszély!

Csak úgy biztonságos, ha az autós úgy kerüli ki, mintha egy autót kerülne ki, hiszen nem tudhatjuk, az a bicó éppen mikor bukik el egy kavicsban és dől be elém és stb. Én próbálom így is kezelni, de így meg belassítja a forgalmat nagyon. Szal bicósok kicsit óvatosabban, mert hiába próbálok én is vigyázni, egyszerűen képtelenség sok helyzetben !!!!

2010. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem pont tegnap este történt,hogy jöttem hazafele a munkából egy olyan úton ahol nincs közvilágítás, és egymás mellett!!! ment két cigány gyerek az út szélén. Hát úgy besatuztam, komolyan mondom meg félre rántottam a kormányt... és az volt a szerencsém hogy a szembe jövő autós is félre rántottam mert biztos hogy egymásba megyünk ha nem. Hú úgy megilyedtem még utána rá egy fél órára is remegett a kezem.
2010. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Párszor mikor sötétben jövök haza a szomszéd városból ( ahol elég ritkán vannak lámpák és azok is szarok) elég sok kivilágítatlan biciklist látok. Nagyon szar. Ezért csináltam meg a biciklimen a lámpát. Anyámé is most lett megcsinálva de ő nem kapcsolja be mer nehezebb tekerni meg mer kerreg. Ki a f*szt érdekel h kerreg? Reggel 5:30kor ki halgajta majd azt? -.-
2010. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha télleg csak 30-cal mentél, és neki se lámpa, se mellény, RÁADÁSUL ittas, akkor nehogy már Téged marasztaljanak el!

Idegbaj,hogy mostanában mennyien bringáznak este világítás nélkül! ÉS még ők vannak megsértődve ha felhívom rá a figyelmet!

Valószínűleg be fognak rendelni a rendőrségre egy előadóhoz.

(szerintem iziben jegyezd fel mi történt pontosan, nehogy belekössönek valamibe hónapok múlva,hogy akkor nem ezt mondtad...)

Drukkolok Neked!

2010. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!