Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2.0 Ghia első...

Ford Mondeo 2.0 Ghia első autónak?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás elött állok és minap szembejött velem ez az autó! Szerintetek jó döntés lenne még venni?

Ára: 650.000 Ft



máj. 7. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Milyen Mondeo?
máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
650 ezer? Annyiert negy kereken gurulo koporsot kapsz. ⚰💀
máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
a filléres autókról köztudott, hogy nagyon jók, kérdezd csak meg bármelyik prolit az oldalon
máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondeot? Na meg ennyiért? Jó állapotú, de régi swift van ennyiért. Vagy akkor lehet mondeo, de az nem lesz jó állapotú.
máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes számomra, hogy telefont 400-ért vesztek, 2 literes Mondeot meg 600ért
máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen rajta friss műszaki, akkor 2 évet eljársz vele nyugodtan. De azért érts valamit a szereléshez, mert gondok mindig lehetnek. Motor váltó legyen rendben a többi az sallang, automatát kerüld. Rozsda is lehet lesz rajta de a műszaki azért kell. Klíma menjen, ennyi.
máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem Mondeo-t, akkor utánajártam kicsit, és azt hiszem a 2009 előtti Mondeoknak problémás a motorja, így nem ajánlanám. 1,5 millióért viszont tudsz olyan Mondeot venni, amivel évekig nem lesz problémád.
máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt hozzátenném, hogy ha a keret adott, akkor lehet nem kapsz jobbat ennyiért, és nem mindegyiknek szar a motorja, csak voltak típushibák. Vizsgáltassd be, és akkor nagy hibákat ki tudsz szűrni.
máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!