Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyképűség?

Szerintetek nagyképűség?

Figyelt kérdés
Képmutatónak tartjátok, ha valaki egy Bentley Continental GT-vel jár?
2010. okt. 28. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellett keresnem, hogy az micsoda is.
2010. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaziból az az autó pont nem erről szól.. Olyan mint a Lexus v a Volvo, hogy van egy zsír verdád, de kifele nem hivalkodó. Ebből a pénzből 10X ilyen feltűnő verdát is kapnál. Amúgy nekem nem jön be, de ez az én véleményem..
2010. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használja. Ha városban járkál vele, akkor egyértelműen nagyképűség, mert erre a célra teljesen alkalmatlan az autó, csak arra jó, hogy látsszon: a tulajdonosa elég gazdag ahhoz, hogy ezt is megengedhesse magának. Autópályán, utazóautóként (avagy, amint a neve is mutatja, GT-ként) használva már egy fokkal jobb, ott akár értelme is lehet. De ez az autó már az a kategória, aminek úgy igazából semmi értelme. Itt az autó már nem a közlekedésről, hanem valamilyen mértékben a magamutogatásról szól. Közlekedni olyan járművekkel is lehet, amelyek negyedennyibe kerülnek (sőt...), tehát ez az autó mindig is egy nagy adag exhibicionizmust hordoz. De ettől nem biztos, hogy nagyképű, aki használja.
2010. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki nettó 110.000 Ft ból él Szerinte biztos az.

én csak értelmetlen pazarlásnak tartom.

Tekintve,hogy a legolcsóbb 19.500.000 Ft , hát hajrá.

volt ismerősöm aki 10milliós kocsival mászkált és 1,5 szobás albérletben lakott... (a látszat..)

2010. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. okt. 28. 14:55
 6/11 anonim válasza:
100%
szerintem ha van rá pézed és tetszik ez az autó akkor szard le h ki mit gondol. semmi közük hozzá, ladával járnál ha másnak nem tetszene h jó a kocsid?
2010. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

most nem azért, de ki az aki nem venne hasonló árkategóriábn autót, ha havonta 100milliókat keresne?

Mondjuk valószínűleg én egy M3-as motort beleraknék egy E36 compactba agyoncsövezném, agyontuningálnám a motort és avval közlekednék :D

2010. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyképűség, az én szememben vicces, hogy valaki kiad 50 -70 milliót egy faberakásos VW-re, aminek az első hűtőrácsánál százszor szebbet hajtogatok drótból
2010. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amig az ember a 70-100milliós kocsival is normálisan közlekedik nem hiszem h azt mondják rá h nagyképű, inkább csak h: "húú bakker...ez gép"
2010. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, ha kulturáltan közlekedsz és viselkedsz, egy ápolt külsejű bármilyen járműben, (nem kell hogy drága legyen, de lehet az is) akkor szimpi vagy, ha nem, akkor meg mindegy miben ülsz, akkor is utálni fognak. Ha megteheted, élvezd az életet akár egy Bentley-ben, vagy akármiben tisztelve másokat, akkor pár irigy bunkót (ilyenek mindig vannak) leszámítva viszont fognak tisztelni.

Persze ha mások átverésével, tönkretételével szerezted a drága gépet, és leköpködsz magad körül majd mindenkit, ne várj sok szeretetre!!

2010. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!