Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy motorra tényleg csak 26...

Nagy motorra tényleg csak 26 éves kortól tehetem le a jogist? 22 vagyok, és meg akarom csinálni az A-t.

Figyelt kérdés
amúgy sem értem ezt, ha egyszer 18 évesen már felnőtt vagyok, és teljes jogú állampolgár, sőt adót is fizetek, dolgozom, egy kis bérlakásban lakom, és a társadalom tagja vagyok, milyen jogon tagadják meg tőlem ezt?
2010. okt. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
21 évesen teheted le.
2010. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már rég letehetted volna kiskomám
2010. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 év vagy 2 év A vagy A.korl. Te már mindenféleképp lerakhatod az A-t!!!! SokSikert.
2010. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 évesen vizsgáztál volna A1 kategóriára, akkor 18 évesen kis külömbözetivel meglehetett volna a nagy A is. Egyébként alapról 21 év. De nem vesztettél sokat még, sőt a veszélyes időszakot már majdnem átlépted, így lehet még belőled is öreg motoros. Hát ezért tagadják meg, hogy lehetőleg már benőtt fejjel ülj a vezsélyes vasakra.
2010. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!