Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig lehetséges...

Mennyi ideig lehetséges meghosszabbítani a lejárt B-kat. Jogsimat?

Figyelt kérdés
Júliusban lejárt a jogosítványom. Van erre valamilyen idő kiszabva, amin belül hosszabbítanom kell? Létezik olyan, hogy ha hosszabb ideig ezt nem teszem meg, akkor újra le kell tennem a jogsit?
2010. okt. 26. 18:29
1 2 3
 21/24 Zsoltif1 válasza:

Sziasztok

Ne higgyetek senkinek nincs korlátozás amikor lejárt a Jogsi

nem történik semmi nem vezetsz akár öt évig elmész az orvoshoz és ha rendben vagy akkor megújítják az okmányirodában. Személyesen tapasztaltam a minap magamon 3 éve lejárt "benéztem" és semmi szankció nem ért 2 nap alatt elintéztem!!

2013. ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
2009-ben lejárt az eü alkalmasságim a jogsiban, megkérdeztem múlthéten egy rendőr ismerőst múlthéten, kapásból rávágta, hogy 2 évnél több esetén újra kell vizsgáznom. Azért ma bepróbálkoztam az okmányirodában, mit tehetek, ott majdhogynem hülyének néztek, hogy mit értetlenkedek. Lejárat idejétől függetlenül orvosi alkalmassági kell, lakcímkártya, személyi, régi jogsi és illeték.
2016. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ma voltam meghosszabbítani a közel 7 éve lejárt jogsimat. Orvosi alkalmassági (6700 Ft ) és 4000 Ft illeték és kb 20 perc ügyintézés.
2016. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ha valaki még erre jár:


A 2 év arra vonatkozik, ha letetted a kreszt, de a forgalmi vizsgát nem. A rendőr biztos ezzel keverte.


Anuykám a múlt héten cseréltette ki a 22 (!) éve lejárt jogsiját. Senki semmit sehol nem kérdezett tőle ezzel kapcsolatban.

Szóval NINCS elévülési idő.

2019. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!