Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300 max 400 ezer forintból...

300 max 400 ezer forintból milyen autót tudnék venni?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzünk lenne rá, olyan autó kellene, amire nem kell sokat költeni, és megbízható. 3 fős családnak kellene, mindhármunknak van jogosítványa, városon belül használnánk leginkább.


Ha tudtok, akk linkeljetek is pár ilyen autót.


A segítségeteket előre is köszi.


2010. okt. 25. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 14:15

Azért írtam azt ahogy megegyezünk, m tényleg elég rugalmas vagyok az árral. Az eredtvizsgát azt mindenképp leengedem(380). Ha nem kell az alufelni, felőllem azt is levonhatjuk(360), bár akkor tavasszal nem lesz mit felrakni a téli helyett.

2010. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem akarom elrontani az üzletet, de ennyiért egy egész pofás kis toyotát kapsz amivel garantáltan fele annyi bajod se lessz mint egy némettel.

18:20 hagyd rá, aki ekkora méretű baromságot mond, annak magyarázhatod...


Egyébként a japán kocsik gyakorlatilag egytől egyig jók, még rosszat életemben nemhalottam, és nemis tapasztalatam.


Itt egy 400 as példa:


[link]


De egyszerű a dolog, pörgesd fel a wikipédiát, és nézd végig hasznaltauto.hu-n az összes japán márkát, bármeikkel jól jársz.

2010. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy ki viszi el :D Elég keresett tipús, szóval nem hiszem h 2 hétnél tovább kellesz hirdetni, mintahogy az elődeit se kellett ;)
2010. okt. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!