Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk kb.1...

Milyen autót vegyünk kb.1 millió forintból?

Figyelt kérdés
Nyárra várjuk a kisbabánkat, szeretnénk egy családi autót venni, amibe kényelmesen be lehet pakolni (pl. babakocsit is), ami biztonságos és lehetőleg nem kell havonta szervizbe vinni. Minderre max. 1 millió forintot tudunk áldozni, megköszönném az ötleteket.
2010. máj. 3. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán F-es Opel Astra,

de még jobb mondjuk egy Toyota Corolla

[link]

2010. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen dízel autó. Sokan le fognak hurrogni de egy Peugeot megfelelő lenne neked. Lényeg az hogy HDi motoros legyen. pl ez: [link]

ja igen és szánj kb 100-150 ezer forintot egyéb költségekre ami jön még.

-átírás

-eredetvizsga

-apróbb hibák.

2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Ha a motort nézzük, akkor a HDi az egyik legjobb diesel az elérhető ár kategóriában. De a francia kocsik (nekem is az van), soha nem a motorjukról voltak hírhedtek. Motorikusan tutik.

A sok, számtalan apró (főleg elektromos) hibák tudják megkeseríteni a tulaj életét.

2010. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Seat Alhambra
2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nézem is, amiket küldtetek.
2010. máj. 3. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Seat Cordoba Vario [link]

Cordoba Sporline

[link] 3 ajtós de a csomagtartóba a babakocsi a játékmotor és egy dobozos pelenka belefér a gyereket könnyű hára rakni az ülésbe mert az első ülés jól előre hajtható.


[link]

2010. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lodarazs ***** válasza:

simple clever


[link]

2010. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem japán autót vegyél.Ezek nagyon megbízható autók.Ha lehet dízelt,mert erős,keveset fogyaszt.Szemben az előző hozzászólókkal,ezek az autók a legmegbízhatóbbak (szerintem).Volt egy pár autóm,de a japánokkal volt a legkevesebb bajom,szinte semmi.

Pl. egy ilyen autót vegyél: [link]

2010. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon jó. Arra jutottunk, hogy Toyota-nál maradunk.
2010. máj. 5. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is az F Astrát ajánlom.
2010. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!