Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy autó sebesség...

Hogyan lehet egy autó sebességét korlátozni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egy autó sebességét korlátozni? A vállalkozásunkban az alkalmazottak folyamatosan túl hajtják a kistehergépkocsiainkat, és így nő a fogyasztás, nő a hibalehetőségek kialakulása, és persze a táblákat nem veszik figyelembe, így már jött csekk is...

Hiába mondjuk nekik hogy ne, de mégis...

Hogyan lehet ez ellen tenni valamit? Létezik valami kis műszer ami pl: 90km/h-tól nem enged gyorsabban menni? A google-ban nem igazán találtam ilyesmit.


2010. okt. 24. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
sebességhatárolónak hívják.
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha csekk jön azt úgyis a sofőr szokta fizetni, ahhoz hogy a fogyasztás drasztikusan nőjön vagy 4000nél kell váltogatni vagy le kell szívni a gázolajat, a mai kistehereknek nem hiszem hogy gondot a 90nél gyorsabb tempó.

Viszont próbálj meg előzni olyan autóval , ami 90-nél tilt.

Nem kötözködésből írtam, de nem biztos, hogy ez lenne a legjobb megoldás.

2010. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 UM4 ***** válasza:

tedd azt hogy a járgány normál fogyasztásához képesti üzemanyagmegtakarítást kifizeted a sofőrnek hó végén

a munkaköri leírásban meg ha nem is szerepel a kresz megsértése sofőrnél olyasmi ami indok lehet a kirúgáshoz

persze ha az előirányzott utat csak 90 fölötti sebességgel lehet teljesííteni akkor az embered nyomni fogja a gázt

jutalmazz és büntess, ha igazságosan csinálod a hatás nem marad el

2010. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beraksz egy téglát a gázpedál alá és nem tudsz tovább gyorsulni :D
2010. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már mondtátok nekik hogy ne hajtsanak gyorsa de mégis sz*rnak bele akkor kicsit be kell keményíteni mert csak úgy fognak rád hallgatni.

Én simán megcsinálnám azt hogyha csekk jön ki azt levonnám annak a béréből aki aznap vezette az autót és így biztos 10 * is meggondolná hogy gyorsan hajtson-e.

2010. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alkalmazz más munkást.

Nagy a munkanélküliség, lenne jelentkező.

2010. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

menetlevél alapján az éppen akkor azzal a kocsival közlekedőt fogják bűntetni,ha bemutatod.

Viszont,ha nem volt írva,akkor szívás.De tudod keresni kell egy kis indokot,és repülhet.Majd elgondolkozik......

Ha tőlem a főnököm azt kéri,h. használjam óvatosabban,akkor nem előzgetek,hanem beállok 90-re.Örülne,hogy van munkája.Én mindenemet odaadtam volna,hogy vmi vezetéssel kapcsolatos melóm legyen,erre van egy csicska tescos melóm,és ezt is megbecsülöm,mert tudom,hogy másnak nincs.És nem is rúgtak még ki....

Egy 20éves...

2010. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nembiztos de leirom

robogokra lehet venni 1 olyan kis dobozt ami nem engedi 1 sebességnél nagyobbra és letiltja a motort hiába akar a tulaj bowdettépni nemmegy mert csak letilt

szerintem ilyen van kocsira is


+ellenorizzetek oket gps el

vannak már olyan rendszerek amiket ha beepitel a teherautokba akkor 1 kozponti gééprol latod hogy ki mennyivel merre megy


am ha én a helyedben lennék akk behajtanám rajtuk

(faterom bolttulajdonos és ha valami nincs rendben(buntetest meg nemkaptak) de ha valami olyan problema van hogy valaki saját hibájábol nemtudott eladni valamit akkor kikell fizetnie és hazakell vinnie)

2010. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah és ezt nyugodtan megteheted

anyi a különbség hogy a szerzodést 1-2 pontban modosittatod a konyveloddel/ugyvededdel és beletesztek 1 olyan pontot a szerzodesbe hogy károk rendezése

ha elkuldod vagy felmond a munkas ugy hogy tartozik akkor is betudod hajtani

ugy hogy ahova megy felkeresed oket és megmutatod a szerzodest hogy ennyivel meg ennyivel tartozik és akk azt levonják a fizujábol

2010. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!