Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kikönyökölt hajtókar gazdasá...

A kikönyökölt hajtókar gazdasági totálkár? Érdemes megjavíttatni egy ilyen motort?

Figyelt kérdés
Csak négy hete vettem egy hármas golfot és teljesen rendeltetésszerüen használtam, és egyszercsak megállt az országúton, miközben 90el haladtam. Egyszercsak csattant valami a motortérben és megállt a motor és az autó hirtelen elkezdett erősen lassulni, pedig nem nyomtam a féket. Olyan hirtelen lelassult, hogy majdnem lefejeltem a kormányt. Próbáltam visszaidítani de nem sikerült, és csak kattogott. A motortérben nem láttam hibát, nem füstölt/gőzölt vagy ilyesmi, csak egy kisebb olajfolt (kb tenyérnyi) volt alatta. Guglin kerestem egy autómentőt, majd az is megvizsgálta az autót, és azt mondta, hogy "kikönyökölt a hajtókar" és nem érdemes megjavítani, vigyem inkább roncstelepre. 80 ezerért vettem az autót, ennél többe kerülhet a javítás? Valóban nem érdemes megjavítattni?

#autó #Golf III #kikönyökölt hajtókar
febr. 11. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

80 ezerért vetetd?


De gazdag vagy:D

febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, majdnem ennyibe került a trailer is.
febr. 11. 13:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Másik motort bele.
febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az egy tök jó konstrukció, akár tízezer kilométert is elmegy egy olajcserével, de ha 50 ezer km-t olajcsere nélkül hajtják, akkor sajnos hajlamos tönkremenni. Gondolom, a négy hét használat közben neked sem jutott eszedbe egy kisszervíz, mert az még falun is közel 50ezerbe kerül.
febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért azt kellene tudni, hogy most tényleg kinézett-e a hajtókar a motor oldalán vagy csak röfögött vmit a traileres.
febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van egy lyuk a motor oldalán, de azt nem tudom, hogy ez normális-e. Mikor megvettem az autót akkor nem vizsgáltam meg, hogy ottvolt-e a lyuk.
febr. 11. 15:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fotozd már le és töltsd fel ide...
febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az vagy kenés, vagy hűtés hiányában besült.

Blokk alsó részt ahhoz kapsz már 40-ért, veszel pár tömítést hozzá, aztán hajrá. :)

Szabadidős tevékenységnek nem rossz.

febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8, ha erről kérdést kellett kiírnom, akkor szerinted én értek az ilyesmihez, és szabadidőmben ezzel babrálok?
febr. 11. 15:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

vegyél egy másik "autót" 80 ezerért:D


Az a legolcsóbb megoldás

febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!