Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort vagy quadot vegyek?

Motort vagy quadot vegyek?

Figyelt kérdés
Természetesen az én döntésem, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre, pro és kontra!:) Melyik strapabíróbb, kevesebb szervizelést igénylő, stb..
2010. okt. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár még quaddal nem mentem biztos jó lehet. :D Motorom van ezért én a motorra szavazok. Meg azzal tudsz menni közúton még a rendszámos quadok rohadt drágák.
2010. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
motor, a quad sokkal veszélyesebb
2010. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan veszélyes mindkettő. Quad terepen jobban kopik, viszont kanyarvétel élvezetesebb vele. Motort nehezebb összetörni, több helyen elfér, viszont kevesebb helyen mész fel vele. Neked kell dönteni. Sajnos huzamosabb ideig még nem quadoztam, úgyhogy én is a motorra szavazok. Bár egy ATV-t szívesen bevállalnék.
2010. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyiket sem!Motorcsónakot...
2010. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!