Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 éve az akkumulátorokat...

30 éve az akkumulátorokat apám úgy töltötte, hogy a sok kis kupakot letekerte es éjszaka töltőn hagyta a szobám előtt , konyha mellett. Vajon mi párolgott belőle?

Figyelt kérdés
Már mindegy, csak a minap gondolkoztam ezen.
jan. 11. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mi nem igaz ebből?"


Az, hogy feltöltött állapotban keletkezik a gáz, ami egy tárgyilagos tévedés, de ezt már leírtuk egy párszor, nagyon szomorú látni, hogy mentális nehézségekkel küzdesz és képtelen vagy felfogni egyszerű mondatokat.

jan. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rövid választ adtam a kérdező kérdésére, amiben benne volt a miért.


Miután belekötöttél, hogy nem részletesem írtam le a történést, meg hogy nem úgy van, megtettem a #4-es válaszomban, amiben semmi hiba nincs.


Ettől kezdve, már szőrszálhasogatás részedtől, én így gondolom.

Ha gondolod, add meg a címedet, küldök Neked élő fát, hogy abba is beleköthess.

Kértem orvoshoz időpontot, hogy diagnózisod alapján, ha szükséges kezelve legyek.

Pá..

jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 "amiben benne volt a miért."


Tévesen.


"belekötöttél, hogy nem részletesem írtam le"


Én a TÁRGYI TÉVEDÉSBE kötöttem bele, nem pedig a részletesség hiányába.


"szőrszálhasogatás részedtől, én így gondolom"


Nagyon szomorú, ha szerinted szőrszálhasogatás a téves, félrevezető válasz kijavítása.


"Kértem orvoshoz időpontot"


Éppen ideje volt, bár a szövegértés abszolút hiányára és a nagyképűségre nincs gyógyír.


Pá.

jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!