Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okból mondja fel a biztosít...

Mi okból mondja fel a biztosító a szerződést?

Figyelt kérdés
Casco biztosítás volt az autómon, határozatlan időre. 21-ben közöttem, éves összeget egyben fizettem, mindig pontosan, a határidő szerint. Most jött a levél, hogy a biztosítóm felmondja a szerződést mindenféle indoklás nélkül. Mi okból szokott ilyen történni?
jan. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy az autód elérte azt a kort amitől már nem köthető rá casco
jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy volt par 100 ft hatralekod, amit ev kozben terheltek az egyenlegedre.
jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arról csak küldtek volna értesítőt, nem?

6 éves lesz az autó idén nyáron.

jan. 8. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kuldtek, csak nem vetted eszre, vagy ugy voltal vele erre az evre rendezve van es nem foglalkoztal vele.
jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elérte azt a kort az autó, amikor a nettó befizetés mellett megjelenik egyre nagyobb kockázat a kifizetésre is 🤷


A CASCO biztosítások itthon szerintem nagy lehúzások. Még a KGFB is nagy biznisz, pedig sokkal kisebb a díj, és sokkal több a kifizetés károkra.

jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj be és kérdezd meg tőlük! Vagy hívd fel őket! Senki nem gondolatolvasó, felesleges találgatni.

Amúgy nem kötelező indokolniuk. Ha te felmondod, akkor sem kell hozzá indoklást benyújtanod. Az az ő részükről is igaz.

jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!