Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Attól lehet még jó szakember...

Attól lehet még jó szakember valaki, hogy vannak helyesírási hibái?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani. Csak hogy valakinek volt-e tapasztalata ilyesmivel. Köszönöm.
2023. dec. 23. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
atól mer nem tom leirni hogy vilás kulsc atól még tom haználni
2023. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt kérdezem!
2023. dec. 23. 15:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, erről eszembe jutott, hogy egy volt munkahelyemen az egyik kamion sofőr a McDonald’s-ot k-val írta. A vezetési képességeire viszont soha nem volt panasz.
2023. dec. 23. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen szinten van a magyar társadalom, még 1-2 hiba nem vészes. Azonban ha úgy ír, ahogy #1 trollokodott, akkor azért én hanyagolnám. Az már a konkrét igénytelenség kategória.
2023. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudni hungry nyelv de ólaj cserében no1 vagzok
2023. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Láttál már te orvosi irományokat? Még a betük sem felismerhetőek sokszor, tehát kb nullával egyenértékű a helyesírásuk egy nyelvtan tanár szemszögéből.


Ha én megtervezném a házad komplett épületgépészeti rendszerét a 12 éves szakmai tapasztalatommal, elfogadnád, vagy visszadobnád a pocsék helyesírásom miatt?


A helyesírás egy képesség, vezetni sem tud mindenki akinek van jogsija.

2023. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"vezetni sem tud mindenki akinek van jogsija."


Ez tényleg nagy igazság 6-os!

2023. dec. 23. 15:41
 8/15 L.. István ***** válasza:
Simán.
2023. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A tudás olyan, mint egy piramis: az alapoktól épül fel, általános iskola első osztályától kezdve. Ha valakinek az alapok hiányoznak vagy nem kezelték megfelelően a diszlexiáját annak azzal is gondja lesz, hogy egy ipari szabványt megértsen, hogy egy műszaki utasítást vagy balesetvédelmi jegyzőkönyvet értelmezzen.

Jó szakmunkás lehet, aki fölött mindig ott áll egy művezető és tollba mondja neki, hogy mit kell csinálni, de jó szakember aki önálló munkát tud végezni nem.

2023. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó szakember (bár szerintem minimális az esélye), viszont hiteltelen lesz. Így pedig szerintem a helyesen írni tudók nem fognak rá bízni semmit.


Pl. tavaly volt szerencsém egy olyan magánrendelőben járni, ahol az asszisztens hölgy nem tudta diktálás (!!) után sem leírni mi bajom (nem latinul, magyarul). Kiábrándító élmény volt

2023. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!