Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » La Chip Tuning nevű cég jó...

La Chip Tuning nevű cég jó chipeket készít?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik már jártak náluk. Sok a referencia autó, ránézésre hozzáértőnek tűnnek, viszont nem találtam neten semmi véleményt, ami nem a saját oldaluk. Semmi fórumos említés stb.


Legyetek kedvesek a kérdésre válaszolni. A ne csináltass chip tuningot kezdetű mondat nem érdekel. Van már chipes autóm és pontosan tudom, hogy nem kormol jobban, nem fogyaszt többet, több mint 100 ezer chip utáni km alatt tönkre se ment és a műszakit is simán megkapta.



#La Chip Tuning #Ecu remap
2023. dec. 23. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2023. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem készítenek chipeket.
2023. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszak tudtommal, én inkább a NEO-hoz vinném, de ez csak saját vélemény
2023. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. Köszi az értelmes választ. Az előtted válaszolóknak túl nehéz volt a kérdést értelmezni, viszont feltétlen szükségét érezték, hogy hülyeséget írjanak.


Miért a NEO-hoz vinnéd inkább? Jobban értenek hozzá, több a tapasztalatuk, esetleg olcsóbbak?

2023. dec. 23. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Ha egy chip-nél a pénz számít, akkor nincs pénzed tuningra, tarts karban azt az autót inkább.

Ismerettség alapján mentünk a NEO-hoz, és amit csináltak az kifejzetten jó lett


#3

2023. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Három ismerősöm is csináltatott náluk, teljesen elégedettek
2023. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Nem számít a pénz a chip tuningnál, csupán kérdeztem, hogy miben jobb (és felsoroltam pár dolgot ami különbség lehet, így nézve viszont a pénz is lehet egy szempont, mert ha két cég azonos minőségű munkát végez, akkor miért is kellene a drágábbat választani ??).


Az autóm meg köszönöm szépen tökéletes állapotban van.

2023. dec. 23. 18:54
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 köszi szépen!
2023. dec. 24. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális akkor a válaszom nem. Nekem amit csináltak az sikerült, de nem sikerült figyelembe venni, hogy az üzemanyagcső nem fogja bírni a terhelést és rossz lett az egész. Előtte, úgy volt, hogy pénzvisszafizetési garancia meg minden, de a végére már nem, mert ők megcsinálták amit kellett… Mások mondták nekem, hogy ők nem vállalják el az autót, mert nem jól chippelhető, ők elvállalták és ez lett a vége. Innen gondolom, hogy chippelni tudnak, csak nem annyira nagy a szakértelem…
jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 még aktuális. Nagyon köszönöm, hogy leírtad. Azt hiszem máshova viszem a kocsit.
jan. 11. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!