Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van hogy az auto 110km/h...

Mitől van hogy az auto 110km/h körül rázkódik de ha lassabban vagy gyorsabban megyek akkor viszont nem?

Figyelt kérdés
Elvittem centrirozasra de az sem segitett. Az abronccsal van a gond? talan gömbcsukló?
2023. dec. 17. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazon az útszakaszon próbáltad? Mert én már jártam úgy hogy az út tök egyenesnek nézett ki aztán az rázta a kormányt 70 körül viszont alatta-felette nem.
2023. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, a kerekek kiegyensúlyozásával van gond,mert volt nekem is ilyen. Akkor is ugyanez volt a tünet. A Fehérvári nagymúltú 3 betűs gumiscégnél 10 év különbséggel is ugyanolyan szarul csináltál az új gumi felszerelését. Elvittem egy másik műhelybe, ahol nullára kisúlyozták, és lám utána nem rázott a kormány,pedig állítólag nem volt benne sok.
2023. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mas utszakaszon is probaltam. Eloszor en is azt gondoltam hogy az ut raz ennyire de mindegy hol megyek vele.
2023. dec. 17. 20:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Azonos minőségű, keménységű, idős, állapotú gumik vannak rajt?

Egy ritka helyzet, ha mondjuk kisebb defektnél defektjavítót használtál az abroncsba és az elengedte és dobálja az abroncsban az anyagot az út során.

(Személy szerint jártam így. Leengedték a gumit, defektjavítóztam, ellenőriztettem, hibátlan volt... Aztán egyszer csak rázott. Centírozás, mindig máshová kellett tenni a súlyt, mire eszembe jutott, hogy volt defektjavítózva. Kimosták és rendbe került.)

2023. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!