Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen az autón hol van a...

Ezen az autón hol van a kipufogócső vége?

Figyelt kérdés
[link]

2023. dec. 10. 19:18
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
2023. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Skodákon mostanában rejtett a kipufogó, a lökhárító aljánál ér véget ferdén levágva.
2023. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:

@2

Az elektromosítás miatt lehet?

Sok embernek azért nem tetszik az ev, mert nincs pl hűtőrács az elején, és ahhoz van szokva, hogy, hát van.

De ha szépen lassan elkezdik EV designra hozni a belsőégésű autókat akkor könnyebben elfogadja a nép

2023. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tizenéves autókon is van ilyen, en nem újkeletű.
2023. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 Nem ismerem a koncepciót, nekem speciel nem hiányzik, hogy egy kormos, szutykos, rozsdás cső kandikáljon ki ott hátul.

Nekem Octavia van az is ilyen, és nekem tetszik ez a megoldás.

Szerintem ez csak a márka design koncepciója, mert a Volkswagen-eken meg kivágás van a lökösön és ott lógatják ki. Ha ez valami elektromos ráhangolás lenne akkor a központi márka is tolná ezerrel.

2023. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!