Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 usa szélességjelző...

Golf 4 usa szélességjelző bekötés tanácsok tapasztalatok illetve foglalat kapcsán?!

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a szélességjelzőhöz milyen fajta izzó foglalatot kell venni mert a google kidobál 1000 fajtát illetve aki már kötött be ilyet tanácsokat elfogadnék mert egyenlőre teljesen vakon vagyok nagyon szépen köszönöm!!!

2023. nov. 5. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A szélességjelzőnek minden bizonnyal van adatlapja, azon szerepel, milyen izzófoglalat való bele. Sőt, az sem kizárt, hogy már eleve foglalat is van benne. Ha ezt az adatot nem találod meg, akkor pedig le kell mérni az izzófoglalat helyének a méretét és keresni kell egy olyan foglalatot, ami belemegy. Nincs sok választási lehetőség.
2023. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom te nagyon értesz hozzá esetleg még arra megkérhetnélek hogy tudnál nekem olyan oldalt javasolni ahonnan megrendeljem hozzá a dolgokat vagy ahonnan megéri?
2023. nov. 5. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz külön foglalatot venni?

Úgyis a lökhárítón lévő dészlécbe kell belerakni, jobban jársz a kész szettel

2023. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem ne vegyél, és ezt teljes jószándékkal mondom.
2023. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!