Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Romaniaban megbuntettek...

Ha Romaniaban megbuntettek mert nem volt ervenyes uthasznalati matricam, es kikuldzek a buntetest, baj ha nem fizezem be? Lehet valami rossz kovetkezmenye szamomra?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel EU, meg fognak találni. Nem holnap, de megtalálnak, és az idő telése miatt sokszorozódni fog a büntetés. Én Angliában lakom, egy ausztriai kis faluban kaptak le gyorshajtással, 2 hónap múlva jött meg az angol címemre a csekk.
2023. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy belekerül valami rendszerbe az autód rendszáma, ha egyszer valamikor mégis Romániába mennél, lefoglalják.
2023. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne baj? Én angol telefonszámlával szívtam meg, pont a brexit idejében költöztem haza, és igyekeztem minden papírmunkát elintézni, de a kapkodás és figyelmetlenség miatt maradt egy kis hátralékom a telefonszolgáltató felé. Minimális összeg volt, még 10 font se, ha jól rémlik. Én meg mit sem sejtve éldegéltem itthon, mikor kb egy évre rá kaptam egy hívást egy angol behajtó cégtől. Mint kiderült, a telefonosok miután nem tudtak elérni, simán átadták a tartozást a behajtóknak, akik természetesen meg is találtak, annak ellenére is hogy addigra az UK már bőven nem is volt az Unió része. És gondolom mondanom se kell, hogy többszörösét voltam kénytelen befizetni a hanyagságom miatt elmaradt mininális tartozásnak...
2023. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, mi rossz lehetne? Köztudott, hogy a büntetések opcionálisak és csak annak, csak annyit kell befizetni, ahogy épp kedve van. Olyan ez, mint az adó.
2023. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el ez EU-t és 20 éveg ne térj vissz. Addigra elévül.
2023. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!