Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis 4x4 vagy Subaru...

Suzuki Ignis 4x4 vagy Subaru Justy 4x4, esetleg teljesen ugyan az a kettő?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a két autó között érdemi eltérés? Nekem az egyetlen szempont, hogy keveset fogyasszon, 4x4, és az alkatrész is szuper olcsó legyen, valamint adók, kötelező biztosítás is minimum.

Előre is köszönöm szépen!


2023. okt. 17. 07:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azért nézegetem épp ezt az autót, mert azt mondta mindenki, hogy olcsó a fenntartása, jó a fogyasztása, és kell a 4x4 is, mert az erdő között lakok. Egyébként lehet rakni rá egy 10 cm magasítást és enyhe off-road gumikat, megbírja?
2023. okt. 17. 08:04
 2/6 anonim ***** válasza:
a 4x4 az mindig többet eszik, de egyebkent szinte ugyanaz a 2...
2023. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudtam. De azt írják a neten, hogy azért egy 8 literbe ez is belfér. Az meg még nekem is belefér. Inkább a kötelező biztosítással meg az alkatrészekell van bajom. A jelnlegi autóm már nem bírom fenntartani (Romániában van ez sajnos, egy Mitsubishi Outlander 2007, de az alkatrész is és minden más is iszonyatosan drága rá), így szükségem van egy olyanra, amit olcsóbb fenntartani (legalább fele) és azért a mezőn is elgurul, meg a hóban sem fogok elakadni télen.

Köszi a segítséget egyébkét.

2023. okt. 17. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
miert nem veszel Daciat?a duster tudja a 4x4et, de meg a sandero is birja a földutakat sima 2 kerek hajtässal, normälisabb teligumival
2023. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én imádom a dacia-at (a 2000 évektől gyártottakat), de egy normális darab drága. Duster szóba se jöhet, sanderokat nézegettem, de ha sanderot vennék akkor már kellene a stepway, mert az kb. egy nagyon komoly terepjáró szintjére van megemelve. Viszont ezek is elég drágák. Viszont kaptam egy szép justy-t ami tetszik is, meg ki is hangsúlyozza, hogy olcsó a fenntartása. Belinkelem ide, ha kíváncsi vagy, én is minden véleménynek örülök. Persze képeken szép, de azért megnézném élőben is egy szervizes sráccal.

[link]

2023. okt. 17. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első lökhárítót leszámítva tök ugyanaz a két autó, mindkettőt Esztergomban gyártották.
2023. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!