Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 530D LCI 2008 az...

BMW E60 530D LCI 2008 az alábbi leírás alapján mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Adott egy 30D Lci. Egyik napról a másikra egy reggeli indításnál az autó kb. fél perc motorjárás után és gáz adásra 50 méter megtétele után le fulladt. A következő 5-6 indítás alatt ugyan ezt produkálta, illetve épp hogy beindul le is állt a motor. Közbe minden egyes indításnál a következő hibákat dobálta fel:


-Start assistant inactive!

-Drive control system! Drive moderate

-DBC failure! Drive moderately

-Increased emissions


Egy 10 perces pihentetés után mint ha semmi baja nem lenne, indult és hiba nélkül járt a motor és működött az autó.


De a hiba / hibák nem szűntek meg minden egyes nap az első indításnál ezt játsza. Utána nap közbe semmi baja.


Voltam szerelőnél kiolvasta és a tároló tele volt minden féle hibákkal ezeken felül. Elektromos hibára tippeltünk elsőre. Cseréltünk generátort, mert 15V felettire is ugrált a töltést azt gondoltuk túl tölt, de a hiba nem szűnt meg. Kicsit tanácstalan vagyok.


Járt e már valaki így, illetve valaki tud e tippet adni merre érdemes keresgélni a hibát??



2023. okt. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Elromlott
2023. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt ilyen a rokonságba, csak az fél óra -óra mulva javult meg.

Aztán ráunt a sok szívásra és eladta.

2023. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!