Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ismertek a...

Milyen kocsit ismertek a leírás alapján?

Figyelt kérdés
Ha lehet Japán legyen bár nem ez a legfontosabb szempont. Ami lényegesebb, hogy a fogyasztása ne nagyon legyen több 5-6l-nél. Legfőképpen összkerekes legyen bár az sem baj ha hátul hajt. Viszonylag megbízható elektronikája legyen és az alkatrészei is könnyen, olcsón beszerezhető legyen. Ami kevésbé lényeges de szeretném ha meglenne benne az a 100 lovacska. Későbbiekben szeretném szépíteni, építgetni. Nem bojlert akarok összerakni hanem egy szép igényes de enyedi kocsit. Árban olyan 500.000Ft-ért szeretném megvenni, nagyon max. 700.000-750.000Ft de ez már tényleg a maximum.

2016. szept. 25. 19:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Külsőre amik tetszenek BMW E30, Toyota AE86, Mazda RX-7, Subaru Impreza 2004-2005, Opel Calibra, meg az Alfa-k. Bár nem tudom ez segit-e.
2016. szept. 25. 19:49
 2/14 A kérdező kommentje:
Már ha van ilyen egyáltalán.
2016. szept. 25. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Na ismet egy bohóc kérdés......

A leiras alapjan egyetlen kocsit sem ismerek,ugyanis sajnos meg talaltak ki azt a kocsit ami ingyen van,sosem romlik el,ha mégis akkor ingyen legyen hozzá minden,jol menjen es termeszetesen nulla litert fogyaszt.....

2016. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ingyen legyen hozzá minden csak azért ne 100.000Ft már bele egy fékpofa. Tisztában vagyok vele, hogy ha kocsim van arra igenis költeni kell. Amilyen igényeket leírtam az csak a fele az elvárásoknak. És mivel ilyen kevés összeget írtam pont ezért nem írtam, hogy akkor legyen már benne mp3 lejátszó, szervó, légkondi, napfénytető, 5 személy... Ezért is írtam a 100 lóhoz, hogy nem fontos de azért jó lenne ha meglenne.
2016. szept. 25. 20:09
 5/14 A kérdező kommentje:
legyen már bele*
2016. szept. 25. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Ahogy számolgattam, kb. 7 felvetést/igényt írtál le. Olyan típust nem tudok mondani, ami mindnek eleget tesz, de olyat igen, ami 5-ből megfelelne, ez pedig a Lada.

Japán? . . . . . . . . . Nem.

5-6 literes fogyasztás ? Nem.

Össz- vagy hátsókerekes? Igen.

Megbízható elektronika ? Igen. (Alig van benne, nem sok minden fog elromlani).

Alkatrészek olcsóak? . . Igen.

100 Ló ? . . . . . . . . Igen. (Azzá tehető).

Szépítés / építés? . . . Igen.

500.000 Forint alatt ? . Igen.

A 750 ezerig kibővített keretbe bőven belefér a 100 Lóerős teljesítmény, és ezzel már az Építés kritériumnak is eleget teszel.

2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nah igen! :D

Ez a felvetés nekem is előjött...

Ha jó információkhoz jutottam egy Lada 10-12l képes fogyasztani ami már kicsit sok lenne nekem. Legfőképpen 2105 ami bejön de a 2104-et sem tartom rossznak.

Gyerekkorom óta ott vagyok a pálya szélén, mélyen a szívemben van a Lada név de egy benzinkútra már nem nagyon van pénzem.

2016. szept. 25. 20:40
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Most ez valami vicc,vagy elírtad és úgy érted hogy ne legyen több 15-16 liternél?

Mert akkor talán még az RX7 is belefér


Ha ezt a fogyasztás dolgot rendezed magadban,akkor lehet találni érdekes autókat ennyiből,amik menni is tudnak,ritkábbak ésatöbbi,jó esetben még akár hátsó/összkerékben is.


Ha nem,akkor keress valami TDI népautót,vagy valami pici benzines városi autót.


Ha mindenképp hátsókerék kell,akkor a Mazda MX5 és a Toyota MR2 kijöhet ennyiből,de ezekre jó eséllyel egyből költened kell.

Összkerekesben pedig a Mitsu Galant és a Subaru Impreza jöhet szóba,de itt a kis motorteljesítmény miatt igencsak lomhák,mert visszafogja őket az összkerék.


Ha jó az elsőkerekes is,akkor viszont sokkal több lehetséges típus is szóbajöhetne

2016. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
100 loeros,osszkerekes,5-6 l fogyasztassal nincs! A leirashoz legkozelebb allo a Subaru justy/Suzuki swift 4x4. Vezetesi elmeny szempontjabol E30 325 iX,de az zabal-cserebe viszont a 100 loerot ledja akkor is ha a hatbol ket henger leal :)
2016. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem!

És ha azt mondom, hogy elsőkerék is jó de nagyon minimum 80 ló?

2016. szept. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!