Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki a leg közkedveltebb autós...

Ki a leg közkedveltebb autós személy?

Figyelt kérdés
Ha van egyáltalán ilyen....

2023. okt. 12. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az általam legkedveltebb autós videós Draskovics Andris volt de ez már a múlté. Sajnos a videóit elkezdte arra használni hogy az új barátnőjét legyen lehetősége mutogatni a saját nézőinek.


Ez a videó a mélypont nála eddig, a barátnője mellett állva egy laptopon fél órán keresztül a Használtautó.hu oldalát böngészi: https://www.youtube.com/watch?v=xjSPlLA_8KE


Előtte egy szerény srác volt, néha mondott pontatlanságokat de igyekezett jó tartalmat gyártani. Ez az igyekezet kezd belőle eltűnni, mióta felszedett egy hozzá temperamentum alapján egyáltalán nem illő nőt. Ha csinál még egy hasonló videót a barátnőjével, akkor végleg leiratkozom róla.

2023. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
48%
11. Nincs igazad. Az egy hasznos videósorozat.
2023. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En birom Amon Olivert is. Vályi egy rendkívül normális, kedves ember. Sturcz Anti-t is majdnem mindenki ismeri. De összességében egyértelműen Vályi.
2023. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom, ha Handrás feltesz valamit, rögtön neki esik valaki :DD


https://www.youtube.com/shorts/wtdUfI3sCtI


Drága András, hidd el hogy nem adódik össze, kérdezz meg egy fizika tanárt vagy bárkit aki ért hozzá. Vagy beszélj privátba bárkivel akik eddig írták ide hogy nem adódik össze, s persze nagyképűsködés nélkül, mert láttam az megy, vagy akar az interneten olvass utánna, és támadod azokat akik a “falas” példával jönnek, de csak azért jönnek ezzel a példával mert így a legkönnyebb megérteni, hogy miért nem adódnak össze, de ahogy látom neked így sem sikerült megérteni. De nem baj, lényeg aki tudja az tudja hogy hogy van, remélem te is rá jössz, s ha nem akkor ez van.



·


21 válasz

@Handras

@Handras

1 órával ezelőtt

de. osszeadodik.



Válasz


@Handras

@Handras

1 órával ezelőtt

a fal nem jo pelda, egyreszt mert k@rvara nem beszeltem falrol, masreszt a fal kib@szottul nem nyeli el az energiat. ha azt mondtam volna, hogy olyan mintha 110-zel falnak mennel, akkor k@rvara nem lenne igazam. de nem ezt mondtam a budos pics@ba mar.

2023. okt. 17. 22:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!