Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 1.500.000H...

Milyen autót vegyek 1.500.000HUF-ig?

Figyelt kérdés

1 éven belül szeretnék autót vásárolni és minél több tapasztalatot, véleményt szeretnék meghallgatni.

Nem szeretnék túl nagyot, hogy városban kényelmes legyen, de picit sem, mivel 180cm vagyok és kisgyermekes.

Többnyire városban használnám, így benzinesbeb gondolkodom.



2023. okt. 6. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valami japán masinát vegyél
2023. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Egy tévhitet szeretnék eloszlatni, ami látom, hogy nálad is játszik!


A kis autók többnyire nem a sofőröknek kicsik, az kb bármekkora embernek elég! Ott az a probléma, hogy a méret miatt kevés a hely hátul vagy nem marad...


Szóval kezdő autónak simán jó akár egy VW Polo, Seat Ibiza, Audi A1, Skoda Fabia, Honda Jazz, Hyundai I20 vagy valami hasonló méretű autó!


Általában véve én német autó fan vagyok, de ha ez a vonal nem vonz, akkor japán vagy koreai autó!


Nagyjából számomra ezek a tutik, persze sok függ a motortól, állapottól, de előbb rizikóznék ezekkel mint mondjuk egy francia PSA vagy olasz Fiat-al!

2023. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Suzuki SX4 szerintem jó választás lehet erre. Nem kicsi, nem nagy, benzines és nagyon jó, strapabíró a motorja is.
2023. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 SX4. Nem szervíz igényes, mindent tud, amit kell. A hely kevés benne, de ennyiért szerintem legjobb.
2023. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Volt szerencsém Sx4-hez... inkább ne.
2023. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Mesélj miért, ne csak azt mond hogy ne. Ajánl akkor jót helyette.
2023. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél ladát! Az megfelel a kritériumoknak :D
2023. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Pont egy sx4-gyel tanultam vezetni és szerettem, viszont amikor magamnak beállítom, hátul nemigen marad hely.

Egyelőre akkor visszakerül a kalapba. Minél több opciót keresek és majd azokból választunk. Van egy nagyobb autónk, szóval lehet elengedem ezt a hely dolgot. Ez tényleg szaladgálós lenne csak. :)

2023. okt. 9. 22:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!