Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eszrevettem hogy vezetes...

Eszrevettem hogy vezetes kozbe 1x 1x felvillan a kezifek lampa a muszerfalon. Az auto nem lassul be menet kozbe,csak a lampa villan fel a muszerfalon. Pizkos lehet a szenzor? Holnapra kaptam idopontot a szerelohoz. Addig valami otlet?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 10:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kozbe olvasgatok utana...keves fekolaj okozhatja?
2023. szept. 28. 10:54
 2/13 A kérdező kommentje:
Fekolaj utantoltese. Csak ratoltok egy tetszolegesen kivalasztott uj olajat,vagy ki kell engedni a regit? Az auto tipusa alapjan kerestem ki a megfelelot.
2023. szept. 28. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak rátöltesz, de érdemes lenne megnézetni miért tűnt el belőle, ez egy zárt rendszer(vagyis annak kéne lennie), így nem tűnhetne el. Ez így balesetveszélyes ahogy van.
2023. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a gyors valaszt. Addig nem hasznalom mig a szerelo nem latta. Szerencsere itt van kozel.
2023. szept. 28. 11:10
 5/13 krwkco ***** válasza:
86%

"Rendben,koszonom a gyors valaszt. Addig nem hasznalom mig a szerelo nem latta. Szerencsere itt van kozel."

Ha szükséged lenne az autóra, akkor elég, ha ellenőrzöd a fékfolyadék szintjét. Ha az rendben van, akkor vagy a szintjelző szenzor a hibás vagy a kézifék kapcsoló. Egyik sem jelent veszélyt.

2023. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom!
2023. szept. 28. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:

"ez egy zárt rendszer(vagyis annak kéne lennie), így nem tűnhetne el. Ez így balesetveszélyes ahogy van."

Tényleg zárt rendszer, de nem feltétlenül rendellenes , ha csökken a szint. A fékbetétek kopásával a munkahengerek egyre több fékfolyadékot felvesznek, ezáltal a tartályban csökken a szint.

2023. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv valaszokat. Holnapig mar csak kibirja a kis auto. Azert a szintet megnezem amint lesz ra lehetosegem. Ha jol latom akkor DOT4 kell bele. Hyundai ix20
2023. szept. 28. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Az olyan minimális, hogy nem jelez be fékhiba jelző. Kérdező nézd meg a fékfolyadék szintet, ne találgass össze-vissza. Ha kevés a szint, tölts rá, ha nem kevés, akkor használd nyugodtan szerelőig.
2023. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
esztergomi kocsijaim vannak, a mostanit is kézifék felvillanás miatt hívták vissza(több száz társával együtt). Valamit kicseréltek, azóta jó
2023. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!