Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legnagyobb sebesség...

Mi a legnagyobb sebesség amivel valaha mentél autópályán?

Figyelt kérdés
Nekem 180 km/h. Nektek?

2023. szept. 16. 23:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%
#20 Sztem a válaszadók felének jogsija sincs. :D
2023. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 dirtboy ***** válasza:
86%

20-as

Magamrészéről nem kijárok hanem kint lakom Németországban,viszont a motorral még Magyarországon mentem annyival. Ez egy anonim oldal,de még ha nem az lenne is írhatná bárki bátran hogy Magyarországon ment annyival. Mivel bizoníték hijján baja nem lehet belőle senkinek,felesleges német autópályát írni hogy ott ment annyival ha nem ott ment annyival.

2023. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nemet autopalyan ora szerinti 210 km/h korul.
2023. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 dirtboy ***** válasza:
100%
Korábban írtam ennél a kérdésnél erre egy választ miszerint az itt leírt válaszok alapján senkit nem tudnának felelősségre vonni,akkor sem ha a rendőrség kiderítené ki áll a válasz mögött mert bozonyíték akkor nincs a gyorshajtásra. Szóval bennem pont az a kérdés merül inkább fel hogy mégis miért ne merne itt bárki őszintén válaszolni a kérdésre?
2023. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 dirtboy ***** válasza:
62%
Nem, ez amit ide ír bárki melyik bíróságon számítana vallomásnak?
2023. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Én egy böhöm amerikai sportkocsival mentem egy olyan országban, ahol -akkoriban- sosem mértek.

Ugyanazon az úton Peugeot-tal 170-175 között mentem -ennyit tudott.

Nem tudtam, hogy az amerikai kocsi órája mérfoldben mutat. Meg is lepett, hogy csak 160 körül ment.

Egy elég nagy körforgalomban meglepett, hogy 90 körül csak erősen csikorogva tudtam bevenni.

Utólag mondták, hogy igen, csak mérföldben van az óra.

Talán a kocsi mérete miatt nem lehetett érezni.

2023. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!