Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németország autópályáin...

Németország autópályáin mekkora e legnagyobb megengedett sebesség?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetoen nincs sebessegkorlatozas, ajanlott sebeseg van, ez 130 km/o . Ha valahol lassitanod kell,azt tablakkal idoben jelzik ( es figyelik is )
2012. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Az előző nem igaz.


A legtöbb helyen 130, illetve vannak sebességkorlátozás mentes szakaszok a pályán (de nem mindenhol!)

2012. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy lecsökkentik a szabad szakaszok számát és a legtöbb helyen 120 -szal lehet max. menni.

Magyar volt a cikk, gyanús nekem a 120.

2012. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gomzoli ***** válasza:
100%

10 éve élek itt Németországban, és nyugodt lélekkel elmondhatom, hogy nincs általános sebességkorlátozás, és pont fordítva, nem egyes szakaszok "korlátlanok", hanem ellenkezőleg, egyes szakaszokon van korlátozás, itt állandó, vagy elektronikusan vezérelhető átmeneti érvényességű táblákkal jelzik a korlátozás mértékét. Mindenhol máshol annyival mehetsz, amennyivel akarsz (és bírsz).

Tehát az első válaszoló van a legközelebb az igazsághoz.

2012. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!