Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki Németországba már 25...

Ciki Németországba már 25 éves autóval járni?

Figyelt kérdés
Németországba az átlag autók életkora 8 év.. nem gáz ha nekem 25 éves? ( Golf 4)

2023. szept. 12. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

Ez azert tulzas, mondjuk ugy hogy egy 8-10 eves Niva pl. tartja az arat. Mar valoban elertek, hogy idezzelek a fordulopontot, de meg nem futottak fel utana igazan. Ugyan ugy ahogy kint a 4-es Golf sem. Az meg 10 ev. De sosem lesz olyan presztizse, mint egy 1-esnek. Egyszeruen azert, mert a 4-es mar a negyedik modell.

Egyebkent egy Zsigi 15-20 ev mulva vetekedni fog egy uj auto araval. Meg most is erdemes befektetni.

2023. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon regi családi barátunk, tősgyökeres echte németek. 3 fiú van, 18-23 éves korosztály. Vagy 6 autó van az udvaron, alig férnek. Az egyik 4es Golffal jár, imádja.
2023. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 veterán vas ***** válasza:
83%

Elképzelem, azt a "vérciki" helyzetet, amikor valamelyik német nagyváros parkolójába, beülök egy öreg autóba.

Pl. egy Porsche 356. Speedster-be.

Bizonyára nagyon égne a képen a 60+ éves autóm miatt.

Vagy talán mégsem? 🤣

2023. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kérdések azok
2023. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, nem ciki, nekem az osztrákoknál 18 éves Peugeotom van. Nincsen tulelektronikázva, mindenhova elvisz, gyanitom, sokkal jobb állapotban van, mint sok fiatal prémium autója.


Közhiedelemmel ellentétben itt is szeretnek sporolni a szervizen.


Szoval pont nem érdekel, hogy ki mit gondol rolam, ha egy öreg autobol szállok ki.



Egy kollegámnak 1997-es VW Golf III-asa van, idén azzal ment nyaralni Dél-Olaszországba.

2023. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Amíg a -ba/-be, -ban/-ben között nem érted a különbséget (mert speciel a kérdésedet sem feltétlenül értem), addig szerintem akármilyen autód van, az lesz a legutolsó dolog, ami ciki körülötted.
jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Anyád nem ezt mondta éjszaka
jún. 16. 08:33
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező,legalább tanuld meg a ban-ben ragozást,mert félre lehet értelmezni a kérdésedet,meg amúgy is tök ciki.

Kijárni mondjuk hetente Németorszégba,vagy NémetorszégbaN járni 25 éves kocsival.

Szerintem egy 4-es Golf ha jó állapotú,senki nem fog vele foglalkozni,észre sem veszik az emberek.Én egy 24 éves 4-es Transporterrel járok,igaz itthon,de kutyát macskát nem érdekli.

jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, ne csak az analfabetizmusodat emlegessem, láttam én már német pályán olyan autót német, lengyel vagy román rendszámmal, ami nekem otthonra már alkatrésznek sem nagyon kéne, pedig soha nem volt igényem az új vagy modern autó. Senki nem nézi. Azt nézik, de azt mindenhol, hogy ha már belső sávban vagy, nyomd is a gázt. Itthon is én nem azt nézem, hogy "mekkora csotrogánnyal cammog előttem a köcsög", hanem azt, hogy "hogy a rákba lehet ilyen balf*szul közlekednie ennek a köcsögnek".
jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!