Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kiiktatnia...

Hogyan lehet kiiktatnia légzsák hibavisszajelzést? Többi lent. B6 passat

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az autóban rádiót cseréltem. Ott a rádió alatt valami légzsák visszajelzőt talán(?) szét kellett húzni a keret csere végett és azóta világít a “légzsák vagy biztonsági öv” ikon a műszerfalon.

Hogyan lehet kikapcsolni?



2023. szept. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a rádió mögött egészen biztosan nincs semmi légzsákkal kapcsolatos. Ha világít a lámpa, akkor valami szar, meg kell csináltatni.
2023. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Passenger airbag off csatlakozót húztam le. [link]
2023. szept. 11. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A B6 Passat esetében a rádió körüli kereten van az a lámpa, ami jelzi az utasoldali légzsák kikapcsolt állapotát. Ha ennek a csatlakozóját széthúzod, hiába dugod össze újra, valamelyik számítógép naplózza, hogy a lámpa nem volt működőképes (akár az izzó is kiéghetett, ezt ő nem tudja) és tárolja hibakódként, amit meg is jelenít a műszerfalon. Ha biztos vagy benne, hogy nincs más hiba, törölni kell a hibakódot, elalszik a lámpa.
2023. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hazahoztam a rádiót a csomag pontról, nem volt semmi probléma. Előtte sem mondjuk. A rádiócserekor le kellett húzni azt a vezetéket, hogy ki bírjam szedni. A végén összeraktam és azóta világít.

Biztos vagyok benne, igen. Akkor kiütöm. Köszönöm a segítséget!

2023. szept. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!