Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv!Opel G Astra 2014 es...

Üdv!Opel G Astra 2014 es reggel beindul elsőre, felpörög a motor és leáll, után 10x minimum indítozom akkor elindul, de mi lesz télen? Napközben pöccre indul..utána..már..köszönöm az ötleteket.

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 12:32
 1/6 anonim válasza:
100%
A szervizben sem tudták megoldani a problémát?
2023. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:
100%

" reggel beindul elsőre, felpörög a motor és leáll, után 10x minimum indítozom akkor elindul, de mi lesz télen? Napközben pöccre indul"

Van rá esély, hogy állás közben visszafolyik a benzincsőből a benzin a tankba.

Egy kis lyukon/résen/hibás csatlakozón keresztül levegő veszi át a helyét.

2023. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2014-ben gyártottak még G Astrát?! Ezt nem is tudtam. A H is csak 2012-ig volt gyártásban, néhány készletes volt, amit 13-ban helyeztek forgalomba. De ekkor már bőven volt J is. Sőt, 15-től már a K-t is gyártották.

A kérdésre visszatérve, egyáltalán milyen motor van benne? Benzin, dízel? Milyen hibakódot ad?

2023. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valszeg 2004-es csak elírta. Jó lenne tudni, milyen motorral. Mert ez így találgatás csak. Meg miért nem viszed el szerelőhöz? Senki nem tud távgyógítani. Nem tudjuk, hogy csak jeladó hibája van /akár főtengely jeladó, légtömegmérő stb./ vagy valami komolyabb mechanikus.
2023. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocs, mindenkítől 2004 -es az Opel Astra G 1.6 benzin a motorkódja :Z16XE

Szerelő nem olvasott ki semmit azt mondta biztos rossz /vizes/ benzint tankoltam.

Ezért kértem a segítségeteket.

2023. szept. 12. 13:53
 6/6 krwkco ***** válasza:

"azt mondta biztos rossz /vizes/ benzint tankoltam."

És szerinte a 10. indítózásra megjavul a benzin?

De megértem a szerelőt. Ez egy nehezen megkereshető hiba. Mert amikor elviszed hozzá az autót, akkor meleg és egyből indul. És nem teheti meg, hogy mondjuk 2 órán keresztül keresi a lyukat (amire én gondolok) és utána azt mondja, hogy akkor ez 20 ezer ft munkadíj volt, de nem találtam meg. :-(

#2 voltam.

2023. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!