Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es Suzuki Swiftre azt...

2000-es Suzuki Swiftre azt mondták műszaki vizsgán ma hogy 2 év múlva nem megy át mert olyan rozsda van rajta ami javíthatatlan ez mi?

Figyelt kérdés

Külsőleg sehol semmi rozsda, nyilván az alján van valami, de mi az, hogy javíthatatlan?


Nem akarnám "kidobni" az autót mert nagyon megbízható és semmi baja nincs egyébként


2023. szept. 5. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyre kevésbé megy az “okosba” műszakizás, mert az NKH már rászállt rendesen a vizsgabázisokra.

Nekem van egy 30 éves munkásautóm (Ford), az kívülről úgy néz ki hogy sokan jöttek már oda megdicsérni, sehol egy folt, gyári fényezés is teljesen egyben. A nyúlványok, taposó hátul mégis kivan az élettől. De láttam olyan régi BMW-t is ami kívülről gyönyörű volt, alámentél elszörnyedtél. Nézesd meg.

2023. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Ennél csak drágábban tudnál autót venni. Annak is kéne egy kötelező szerviz. Vezérlés, olaj, szűrők...stb. Persze az átírásnak is van költsége. Az újban eleinte meg sem bíznál. Ez az egész kábé lehet 200-300e Ft. Vagy akár több. Ha tényleg szereted ezt az autót, csináltasd meg!

Nagyon jó kis autók. Nekem is volt ilyen. 100-ból szépen kilakatolták az alját. Évekig tökéletes volt.

2023. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Enneka régi swiftnek az alja ugy el tud rohadni hogy már nincs mihez hegeszteni az esetleges új lemezeket


Anno én is ezért váltam meg szeretett swiftemtől


Elporlad az aljuk sajnos.

Ha eszed van most add el friss müszakival, akármennyiért amit kapsz érte és vegyél egy másikat


Én anno ignist vettem a swift helyett, nekem bevált

És az ignis nem olyan rohadós...

Vegyél te is ignist:)

2023. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!