Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es Suzuki Swiftre azt...

2000-es Suzuki Swiftre azt mondták műszaki vizsgán ma hogy 2 év múlva nem megy át mert olyan rozsda van rajta ami javíthatatlan ez mi?

Figyelt kérdés

Külsőleg sehol semmi rozsda, nyilván az alján van valami, de mi az, hogy javíthatatlan?


Nem akarnám "kidobni" az autót mert nagyon megbízható és semmi baja nincs egyébként


2023. szept. 5. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Tuti hogy van olyan hely ahol átengedik. Másik műszaki állomás lehet hogy még vállalhatónak ítéli meg 2 év múlva.
2023. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alja brutálisan tud rozsdásodni, érdemes utána nézni.

Mert vannak tényleg veszélyes rohadási pontok.

2023. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is mondtak olyat, amikor 20 éves volt (1998-as), hogy nagyon rozsdás. Akkor inkább eladtam, és később megnéztem a JSZP-n, azután is leműszakiztatta az új tulaj, szóval valahogy sikerült, esetleg olyan helyre vitte, ahol ismerős volt, vagy tudta, hogy meg lehet kenni őket.
2023. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

én alámennék, és lefújnám lánckenő-zsír szprével..az összes küszöb-üregbe befújnék, valamint a kerékjáratok rejtett zugaiba. Persze a sarat mindenhonnan ki kell bányászni, nagynyomású mosóval kimosni, száradni hagyni pár napig.


Én ezt tettem a garancia lejárta után. Ma voltam műszakin, hiba nélkül átment. Műszaki után mindig alámegyek, és az üregekbe kis csövön(ami a szprén van) befújom a lánckenő zsírt.


A kocsin nincs rozsdafolt. (még az üreges küszöbön sem) a vizsgabiztos szerint ezek a szarok ha kezelve vannak 25 éves korukig hibátlanok.

2023. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez rozsda.
2023. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez gazdasági totálkár.

Többe kerülne a javítás, mint az autó értéke.

2023. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy 15 évvel ezelőtt a Ladák tűntek el egy pillanat leforgása alatt az utakról, úgy most a Suzukikon a sor. Ugyanabból a rossz minőségű szovjet/posztszovjet acéllemezből készültek, csoda, hogy ezt a 23 évet kibírta.
2023. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tele vannak az utak az enyémnél régebbi swiftekkel is, ráadásul olyannal aminek konkrétan az oldalán látom, hogy szedi szét a rozsda.. azok hogy vannak még az utakon? Mindegyiknek van ismerős / lefizeti a műszakist?
2023. szept. 5. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mindegyiknek van ismerős / lefizeti a műszakist?"

Így van.

2023. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha a szerelőddal alánézetnél?
2023. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!