Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom mi lehet a baja az...

Marshall28 kérdése:

Nem tudom mi lehet a baja az akkumlatornak. Elhoztam szervizbol gond nélkül mentem vele 160km aztán másnap nem indult. Eljött a szerelő bebikazta és jó volt. Leállitottam aztán már tölteni sem lehet az akkumlatort. Nem veszi fel a töltést?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 14:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ra tettem töltöre és 14-16 órat töltött vissza tettem semmi. Új akksit kell bele vennem gondolom.
2023. szept. 4. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zárlatos lett, sajnos ez ilyen. Igen ki kell cserélni.
2023. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rá kéne mérni a generátorra, mert lehet hogy az tette tönkre. De valóban, aksit tuti kell venned.
2023. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Generátor 1,5 éve volt cserélve újra. Egyáltalán,hogy tudja tönkre tenni a generátor ?
2023. szept. 4. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem tölti a generátor és közben pedig használják ugye a lámpák, és a többi berendezés. Az aksi pedig nagyon nem szeret teljesen lemerülni, mert utána nem tudod majd feltölteni -> tönkremegy. Vagy pedig rossz a feszültségszabályzó a generátorban, túl nagy feszültséget ad az aksinak, az is kinyírja gyorsan.
2023. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valószínű sztem akkumlator 5 éve nem volt benne cserélve egyáltalán.

De az is érdekes h egyik nap működött aztán már másnap már nem meg már tölteni sem lehetett az aksit sem

2023. szept. 4. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, csak nehogy az legyen, hogy teszel bele új aksit és azt is meggyilkolja a generátor. Ezért szoktak rámérni a generátorra aksicserénél.
2023. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megtudják merni köszi de addig nem lessz baja az új akkssinak megveszem bele teszem kb 1km a szerviz és ramernek. Nem tudok vele menni mert akksi mindenképp kell vele. Remelem ez az 1km nem nyírja ki
2023. szept. 4. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen elmentem reggel dolgozni, már érezhetően nem volt fickós az akksi, de mindíg indított. Este úgy, hogy nem hagytam rajta semmit (de tényleg) meg se mukkant, hiába töltöttük nulla. Olyan zárlatos lett.

Raktam bele újat minden jó lett.

2023. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!