Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit érdemes vennem...

Milyen kocsit érdemes vennem 300-400e Ft-ból? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
19-20 éves srác vagyok, ragaszkodom a nyugati kocsikhoz. Nem mindennapi használatra, de legyen sportos, tetszetős masina. Van egy nagy szerelmem: az Opel Calibra, de kíváncsi lennék mások mit ajánlanának.
2010. okt. 16. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Calibrát 400E-tből már tudsz venni, ami akár még jó is lehet. Amúgy meg akármilyen autóból tudsz sportosat csinálni
2010. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ledzep ***** válasza:

[link]

nekem eddig bevált

:)

2010. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző:


ilyenem van x éve, csak 1,4 sx. szerintem se kell jobb

2010. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. okt. 16. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Calibrával az a szar, h nehezen fogsz ki egy olcsó, de jó állapotút, ugyanis vagy a magyarországi kisebbség nagyon lelakta őket (tisztelet a kivételnek!), vagy olyan jó állapotban vannak, h eléggé drága...

Ford Puma?

Sok sikert!

2010. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
F Astra
2010. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamár ennyire a középszarhoz ragaszkodsz, akkor vagy opel, vagy audi, ha meg mégis inkább egy megbízható autót keresel kicsit hosszabb távra, akkor toyota, vagy ha nagyon sportos kell, akkor skyline :D
2010. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

suzuki swift

alfa romeo 145

vw golf1 (1-es golf)

2010. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!