Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemostam az autómat rá egy 5...

Lemostam az autómat rá egy 5 perc mulva leszarta a madár mit tegyek most?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 15:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen kérdések miatt megy el a kedve az embernek ettől csoporttól.

Mintha egyre több fogyatékos írkálna itt.

2023. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mint ha? Ezt kikérem a többiek nevében is! Amúgy a nedves popsi törlő jól leviszi.
2023. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg elég piszkos lesz az autó ahhoz, hogy már ne legyen feltűnő a galamb tegnapi reggelije.
2023. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A kocsimosás alapvető kellékei:

vödör, víz, sampon, szivacs, SÖRÉTESPUSKAAAAAA!

2023. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még az autó színével is összefüggésben van. Előző autóm grafit szürke volt, állandóan lefosták. De nem úgy, hogy itt-ott megjelent rajta egy kis fehér folt, hanem telibe, vagy a szélvédőt, vagy valamelyik üveget, vagy az ajtó oldalát, motorháztetőt, tenyérnyi méretű foskupacok voltak rajta. Túlzás nélkül minden nap. 3 hónapja egy világosszürke autóval járok, eddig egyetlen egyszer mostam róla madárfost, az is kevésbé zavaró helyen, meg a kaszni színe miatt kevésbé volt feltűnő. Ugyan ott parkolok vele. :D

Nyilván csak véletlen összefüggés, de azért elgondolkodtató. :D Tudják ezek hogy mikor hol fáj a legjobban. :D

2023. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!