Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóra rászáradt madár...

Az autóra rászáradt madár ürüléket mivel tudom teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam 2 hétig, az autó pedig a szabad ég alatt maradt. A madár ürülék eltávolításra került, de annyira rászáradt, hogy még most is látszik a helye. Próbáltam nagynyomásúval, samponos vízzel lekefélni, polírozni, de még mindig ott van. Kell lennie olyan praktikának, ami eltudja tüntetni azt a nyavalyát.
2023. júl. 10. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felmarta a fényezést akkor semmivel.
2023. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Madárszar savas, minnél elöbb érdemes eltüntetni mert megmarja a fényezést
2023. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még szerencsére nem kezdte ki a fényezést, de a maradékot nem tudom eltüntetni. Citromos szódabikarbónás víz esetleg működhet?
2023. júl. 10. 13:00
 4/6 krwkco ***** válasza:
Az a kérdés, hogy csak a helye látszik vagy ott van a maradéka. Az utóbbi esetben papírral (konyhai törlő, stb) le lehet takarni és samponos vízzel locsolgatva nedvesen tartani. Attól felpuhul és valami nem karcoló szerszámmal (bankkártya) le kell tolni.
2023. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyári ablajmosóval áztasd meg, az fellazítja, utána lesikálható.
2023. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a táncosokat, sajnos nem sikerült leszedni, halványan ott maradt a nyoma. Ahogy korábban írta valaki, biztosan a fényezést is már kikezdte.
2023. júl. 16. 10:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!