Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mióta kötelező az újonnan...

Mióta kötelező az újonnan gyártott autókba a szervó kormány?

Figyelt kérdés
Melyik évtől?

2023. aug. 10. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
*szabvány szerint tilos
2023. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a szoftverben, szoftver specifikacioban te, ti a projekten igy hivtatok, nem azt jelenti hogy ez a neve.

Tudom hogy mukodik hardveresen.

Na abbol a 3 gyartosorbol az egyik mi, reszben en programoztam. 2 uzemel belole azota is, az egyik itthon, masik tengerentulon. De ez is teljesen irrelevans, nem kell farokmeregetesbe belemenni. Te folyamatosan a kormanymurol beszelsz kormanyszervo cimszoval, csak ezert szoltam. Ennyi, nem kell tulreagalni.

2023. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 Egyebkent nem volt ez sem olyan regen, szerencsere meg boven kerultek elektrohidraulikus szervoval szerelt autok a piacra 2010-2012 kozott is. Talan meg utana is.
2023. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ahogy most pörög az autóipar, a 10 éve igenis régen volt.
2023. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg nem porog, ugyan azt a sza_t toldozgatjak, csak az utobbi 10 evben mar 2 oldalrol tapasztjak ra a cuccot. Sem az elektromos sem a benzin-dizel uzemu autogyartas nem lepett erdemben elore, pont az utobbi 10 evben. Majd talan a hidrogencellaval. Ugyan az mint a mobiltelefon piac. Zsakutcaban all.
2023. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból kötelező, hogy úgymond alapelvárás lett manapság és anélkül azért nem nagyon vennék még az olcsóbb autókat se meg, ugyanaz mint a klíma kb.
2023. aug. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 L.. István ***** válasza:
#26: Nagyon sokan utálják a klímát, én is, ha bedöglene se adnék egy forintot se a megjavítására. No mindegy, mellékvágány az eredeti kérdéshez képest.
2023. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!