Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heti 2x fogok megtenni autópál...

Heti 2x fogok megtenni autópályán tempomattal 250km-t alkalmanként. Milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Régen dízelem volt, 20 éves bmw, de amit megspóroltam üzemanyagon, ráment a szervízre.


Van jelenleg 9 millió forintom félretéve, de egyetemet kezdek, az autó egy eszköz lenne, nem várok tőle semmit. Főleg egyedül utaznék, így mindegy mekkora, a lényeg, hogy a következő 5 évben minél olcsóbb legyen fenntartani.


Utcán fog parkolni, így valami olcsóbb, de megbízható autót szeretnék.


2.0tfsi-t adtam el nemrég, az pályán is 8-at evett, városban 11-et, és rettegtem, hogyha megáll benne a dsg, vagy valami a motorban.


Így manuálisat vennék most, de nem tudom milyen márkát, milyen motorral.


Amit szeretnék bele, az ülésfűtés, klíma, tempomat, tolatóradar. Nagyjából ennyi.


2023. aug. 4. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kia ceed 1.4 1.5 turbósra is ranezhetsz
2023. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kia ceed, vagy Hyundai i30 belefér a keretbe.

Ha dizelt veszel még keveset is fog fogyasztani.

2023. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!