Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom a benzinszűrőt...

Pillowtalk2216 kérdése:

Hol találom a benzinszűrőt Seat Ibiza 6k2 1.4 16v 75hp?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy hol a nagymamám térdkalácsába találom a benzin szűrőt ennél a típusnál:

Autó: Seat Ibiza

Évjárat: 2000

Motor: 1.4 16v 55kw(75hp)


Jobb oldalon a hátsó kerék előtt a küszübb mögött futnak a benzin csöveg és a tartájhoz mennek fel..

AZ összes autómon ott volt mindig a benzin szűrő, de ennél nincs ott.. Ha rá keresek a neten nagyjából úgy néz ki mint a többi autón a szűrő, de ezen nem találom....Ha kérdeznétek miért nem viszem szervizbe? Nem akarom egy szűrő miatt szervizbe vinni, mert nekem mindennap kell az autó faluban lakom és kell munkába járáshoz..


Szal hol van???? Autószerelők?????


Köszönöm ha válaszolsz!!



2023. júl. 31. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Közvetlen a tanknál nincs?


[link]

2023. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam... A tank mögött volt majdnem felette ezért nem láttam csak szerelő akna segítségével.... ;)
2023. aug. 12. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!