Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa D-be hogyan oldjam...

Opel Corsa D-be hogyan oldjam meg a telefonról történő zenelejátszást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott. Nézelődtem a transzmitterek között, de arról azt olvastam, hogy előfordul, hogy elektronikai problémákat okoz. Van a másik opció, hogy szivargyújtóba USB-s eszköz+aux kábel és BL?



2023. júl. 29. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"előfordul, hogy elektronikai problémákat okoz"


Hát azt nem tudom, hogy azok a kínai szarok okoznak-e ilyet, de a normálisak biztosan nem. Több éve használok Xiaomi Roidmi 3S-t, teljesen hibátlanul és megbízhatóan működik.

2023. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BL-al hallgatod a zenét vagy aux kábelen keresztül?
2023. júl. 29. 21:17
 3/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
Az FM transzmitterrel csak az a baj, hogy rossz a hangminősége és zajt szed össze!
2023. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor milyen megoldàst javasolnàl? Esetleg konkrét terméket. Köszi előre is!
2023. júl. 30. 10:52
 5/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Igazán jó megoldás egy fejegység csere lenne, már egy belépő szintű márkás fejegység is minőségibb hangzást eredményez a gyári hangszórókból is.


Viszont ahogy látom itt a középső konzolt is a gyári fejegység kezeli, így nem célszerű megbontani, vagy nagyon drága muri összehozni, hogy egy utólagos fejegység is lekezelje a középső konzolt.


Általában a legtöbb gyári fejegységnek van CD-tár kimenete, ezzel már lehet mit kezdeni a Dension gyártónak vannak nagyon profi megoldásai, hogy erre csatlakoztatva jó minőségben tudj zenét hallgatni, usb-ről vagy akár bluetoothról is.


Ez sem tartozik az FM transzmitter árkategóriába, de cserébe, nem egy recsegős valamit fogsz hallgatni és nem kell a gyári rendszert megbontani.


Nagyjából ez a legjobb amit hirtelen tudok, ha csak annyi a cél, hogy a gyári rendszeren a lehető legjobb minőségben tudj hallgatni külső eszközről zenét.


Egy profi autóhifi műhely tud erről neked bővebb információkat adni.

Én őket ajánlom: [link]


Bár tudom biztos gyanúsnak tűnik egyes kommentelők számára, hogy mindig őket ajánlom, de ez szimplán azért van, mert évekig komolyabban autóhifiztem, hangnyomásoztam is, és talán ez az egyetlen olyan műhely az országban, akikkel mindvégigi maximálisan meg voltam elégedve.

2023. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és segítő leírást :)
2023. júl. 31. 18:14
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
Mivel azt vettem észre, hogy autóhifi témakörben viszonylag kevés a hozzáértőbb segítő szándékú ember itt manapság, így próbálok segíteni akinek tudok! Ha már tudtam valami iránymutatást adni, megérte! :)
2023. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!