Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó klíma tömítő adalékot...

Autó klíma tömítő adalékot érdemes használni?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves autóm, szivárog a gáz, kb másfél szezont bír. Klíma javítás ára vetekszik az autó értékével.

Láttam, hogy vannak tömítő adalékok, amik a pici réseket elvileg el tudják tömíteni. Van ilyennel tapasztalat, érdemes használni?



2023. júl. 29. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Láttam a napokban hengerfej-repedést tömítő adalékot is, hihetetlen milyen hülyeségekkel próbálják bepalizni a hozzá nem értőket.

Belerakhatod, de alig lesz majd hűtés, lehet, kötve hinném, hogy működik.

A hűtőtömítő adalék az egyetlen ilyen normális dolog.

2023. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:

"érdemes használni?"

Nem.

A klímában van egy pici fúvóka, amin áthaladva a gáz kitágul. Az fog először eltömődni.

2023. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval mivel a javítás nem opció, így maradt két lehetőséged:


1. Évente rászánni 20 ezer forintot töltésre.

2. Teljesen tönkretenni, ráadásul még pénzt is fizetni azért, hogy tönkremenjen.


És te a másodikon gondolkozol...

2023. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krwkco ***** válasza:
51%

#3

A kérdező egyelőre nem csinált semmit, csak kérdezett. Azért, mert nem akarja tönkretenni a klímáját. Megkapta a választ. Nem kellett volna nekiugrani.

Sőt, én azt is leírtam, hogy milyen műszaki okból nem fog működni. Ellentétben veled. :-)

2023. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Ezer éve létezik mindenféle csodaszer mindenhez, működött valaha bármelyik is? Nem. Akkor ezek után nem értem a kérdést.


Képzeld, rám meg rám írt most egy kenyai herceg, hogy küldene 10 milliárdot a számlámra. Tudom, hogy a nigériai és egyéb afrikai herceges dolog mind átverés, de ez úgy érzem hogy talán igaz lehet. Szerinted belevágjak?

2023. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:

"Képzeld, rám meg rám írt most egy kenyai herceg, hogy küldene 10 milliárdot a számlámra. Tudom, hogy a nigériai és egyéb afrikai herceges dolog mind átverés, de ez úgy érzem hogy talán igaz lehet. Szerinted belevágjak?"

Ezt az Üzlet és pénzügyek kategóriában kellene megkérdezned. :-)

2023. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a csőnél ereszt, az nem hinném, hogy nagy összeg lenne. Egy tömítő készlet ára sem százezer.
2023. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Na és tippelj, hogy ott milyen válaszokat kapnék...
2023. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!