Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is tetszik az új 2023...

Másnak is tetszik az új 2023 Dacia logan?

Figyelt kérdés

3-4 év múlva lehet veszek egy használtat.

Addig elkoptatom a mostani 21 éves suzukimat



2023. júl. 25. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
#10 kettőnek semmi köze egymáshoz.
2023. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
#4 Ez csak egy facelift a már meglévő, 3 éves modellhez. Nem új.
2023. júl. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
92%
Attól mert valaki leszólja a Dacia-t (nem feltétlen véletlen) attol meg nem fix hogy német prémium b×zi.Van egy jó pár gyártó jó pár autója a két kategória között
2023. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
De itt mindekinek az van....
2023. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

"De itt mindekinek az van...."

Nekem pld. Swifttem van.

2023. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#14!

Nekem csak egy Opelem van. Nem egy hatalmas presztízsű márka. Újonnan vettem pár éve. És annak idején a Dacia is szóba jött. Az is igaz, hogy olcsóbb lett volna, de több szempontból sem győzött meg. Nem is tetszett, az extralista még az Opelhez képest is nagyon szegényes volt.

De aláírom, hogy ezeknek az egyszerűbb autóknak is van létjogosultsága. Aki viszonylag olcsón akar új autót venni, nincsenek nagy igényei, csak egy szimpla egyszerű közlekedőedény kell neki, amiben napi kétszer legfeljebb 20-30 percet tölt, azt is főleg városban, annak teljesen alkalmas lehet ez is. Nem létszükséglet az elektromos szellőztetett ülés, a ledes mátrix fényszóró, a 200 Le-s motor, stb.

2023. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Zizizabalo ***** válasza:
94%

Az első kocka Loganhoz képest már egy teljesen vállalható autó. Semmiképpen sem kéne ennyi pénzért, ilyen kis motorral szerelt autó, de nem is én vagyok a célközönség.


Újnak új, és megbízhatónak mondják, mert nem sok dolog van ami elromolhatna rajta. A minőség viszont egyáltalán nem vehető rajta észre, festésen, illesztésekem látszik hogy olcsó autó "megdrágítva", felcuccolva picit.

2023. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

A barátom egy éve vásárolt egy ilyent.

Nem telik el nap, hogy ne szidná, hogy mennyire gagyi kopogós műanyagból van összerakva és az egész egy tákolmány.

Semmi öröme és semmi "utazási élménye" sincsen benne, ami bármelyik régebbi autójában meg volt.

Azt mondta, hogy soha többé nem vesz ilyet és mást is lebeszél erről a rakás szarról.

2023. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
De sok embernek fontos, hogy új autója legyen. Ízlések és pofonok. Én egy jó darabig maradon a nem mai nissanomnál. Mert 322ezerrel is napihasználatban van. Nem zörög és nincs szétmálva a beltér sem. Mindennap elvisz és haza hoz és még kényelmes is. Ettől függetlenül egy új dusteres biztosan lenéz, de engem ez nem zavar. Mert ez még mindig autó az meg ki tudja meddig lesz az.
2023. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!