Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gokart megér 850€-t...

Egy gokart megér 850€-t (kb 240 000ft)?

Figyelt kérdés
egy 100ccm-s kétütemű versenygokartról lenne szó, 18-20LE. hobbi célra használnám. szerintetek megéri?
2010. okt. 13. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem. mivel sehol nem tudod használni csak egy pályán, ha még közúton lehetne vele menni, azt mondom oké,nekem is kéne. de így biztos nem.
2010. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha van fölösleges 240 ezer forintod akkor vedd meg de amúgy nem éri meg mert teljesen fölösleges.

Úton nem használhatod

kihasználni nem tudod

és az ára is egy kicsit húzós szerintem de én nem tudom most milyen árba mennek a gokardok de akkor se kellene ha ingyen adnák.

2010. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a pálya nem lenne gond. van a közelben. a gokartok meg 600 000 körül vannak (a versenygokartok. a hobbi olcsóbb) az árán csodálkoztam el, hogy mi okból adhatják a megszokottnál 2x olcsóbban.
2010. okt. 14. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha olcsóbban adják akkor ott már gondok vannak.

Ha meg is veszed egy szerelővel nézesd át mert lehet olyan baja is ami nem kis pénzbe kerül.

Bár én nem vennék mert csak pénz kidobás szerintem de ha kell neked akkor vedd meg csak nézesd át mert rosszul járhatsz ha olyan állapotban van.!!!!!!!

2010. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!