Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány lóerő alatt nem érdemes...

Hány lóerő alatt nem érdemes autót venni?

Figyelt kérdés
Most van egy 90lovas kocsim, de gyengének érzem, főleg gyorsulásban... váltanék, szerintetek mi az a lóerő ami napihasználathoz elengedhetetlen,pl előzés stb.
2023. júl. 9. 16:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gondolom nem 1800kg az autó ezért feltételezem, hogy dinamikusan tud majd haladni.
2023. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Én a 90 lóerős 1.6 dízellel is gond nélkül megelőztem bárkit, még különösen nagy fordulat sem kellett hozzá.

Most a 75 lóerős 1.4 benzin kicsit más tészta, de megfelelő fordulaton ezzel is abszolválható bármilyen előzés, legfeljebb annyi, hogy hármasba kell visszatenni.

2023. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisautóbol olyan 75/80 lóerős a minimum, alsó középkategóriásbol meg 100 lóerő körül, pl kettes Focus 1.6. Most csak a (szívó) benzineseket említettem.
2023. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Kg/lóerő-ben kellene inkább gondolkozni. De nagy általánosságban 120-130 lóerővel bárhol el lehet boldogulni, ha valaki normálisan tud vezetni (átlagos méretű/súlyú autóval)
2023. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%
200 lóerő alatt nem élet az iiilet, báttya!
2023. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Pistike boyracer autónak bármi megteszi a lényeg, hogy legyen rajta egy méretes kipufogó - vagy legyen szétrohadva - hogy meglegyen a hangja, illetve természetesen mindenféle kínai " tuning " cuccal körbe elhet pakolni a látvány érdekében.


Normális közlekedéshez meg kell egy normális safőr, ahhoz meg elég egy átlagos pl 1000-1300kg közötti autóba 90Le.

2023. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

A Golf 7 R az 300 lóerő 4Motion hajtással, mivel még lővésed sincs mit nézel, így feltételezem, hogy trollkodsz.


A Golf 7 GTI front hajtással amiből van

Alap 220

Performance 230

Clubsport 265


Egyébként ha komolyan veszlek még a sima GTI is a 6,5-el 0-100-al és 350nm nyomatékkal bőven több mint elég közútra.

2023. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Miert trolkodnek?
2023. júl. 10. 19:15
 29/37 Koaxk Ábel ***** válasza:
93%

Én amikor ilyen kategóriájú autókat néztem, és akartam, még külföldi fórumokat is végigbújtam, hogy milyen motorral, milyen típushibákkal kell számolni, tényleg optimális e a választásom. Nyilván nem vagyunk egyformák, de neked még arról sincs lövésed hánylovas egy Golf 7 R!


Jó ne legyen igazam és nem vagy troll, akkor viszont nem érdemelsz meg ilyen autót szimplán, mert ezt olyan embereknek szánta a gyártó, aki tudja mit is jelent egy ilyen csúcstechnika abból az adott modellből, nem annak, akinek hát csak jobban megy mint a mostani kocsim, fene tudja mid van.


Kicsit felhúztál vele, mert én hasonló sport modellel járok, és ez a fajta azt se tudom mit nézek igazán hozzállás sok márkafanatikust felhúzna, aki összetenné a két kezét ha egész életében "akár" csak egy GTI modellhez hozzájuthatna nem, hogy R modellhez.

2023. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Jogos! Jobban korbe jarom a dolgot :) mert a golf es audi rs3 kozott nezelodok :):) mind a ketto tetszik :)

Amugy a 250lovat azert irtam mert pont neztem egy yt-videot es ott mondta a csavo,hogy az ove 250korul van, de nem padozta meg le,igy hivatalos adata nincs rola :):):)

2023. júl. 10. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!