Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy régebbi típust...

Ha veszek egy régebbi típust 1 millióért, az a szervízköltségek miatt valójában drágább lesz, mint ha egy újabbat vennék 2 millióért?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A 2 millios auto a szervizkoltseg miatt mar 3 millio lesz.

Nezesd at az autot mielott megveszed hogy ne erjen meglepetes, viszont 1-2 millioert aligha talalsz koltsegmentes autot.

2023. júl. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nehogy már többet érjen a szerviz költség miatt.

Akkor egy 20 éves autó 30 millát érne?.

2023. júl. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha veszek egy régebbit, azzal több baj is lesz, többet kell rá költeni és több pénzem elmegy, mint ha megvettem volna az újabbat drágábban?
2023. júl. 8. 06:08
 4/10 anonim ***** válasza:
A regebbi, amire vigyaztak, es szervizeltek rendszeresen jobb allapotban lesz, mint az uj, amit nem. Orulok, hogy segithettem!
2023. júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, milyen állapotban van, mennyit kell rajta szervizelni.
2023. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erősen típus és előélet függő, de még ha jó állapotú is az autó, ennyi pénzért csak tízenéves kocsik vannak, amiben a korból adodóan bármikor bármi tönkremehet. Ezzel számolni kell.
2023. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tesó, 32 éves dízel f astra, 110-ért vettem hengerfejhibával, tömítést cseréltem rajta, és már jó(kopkopkop)

Következő "húzós" kiadásom lesz rá egy Bosch adagoló, a jelenlegi lucas helyett. kb 25 ezer ft.

25 évig egy nagypapáé volt, kasznija kb gyógyszertár állapotú, vagyis a következő 32 év garantált ilyen tartás mellett, 391e km van benne.


Szóval nem, nem az autó értéke határozza meg a szervizköltségeket.


Sokkal inkább típusjellemző, mindentől függetlenül.

2023. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen autót veszel és milyen állapotban.
2023. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, attól függ milyen állapotút veszel és mennyit kell rákölteni később
2023. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bankok meg biztosítók kb. 10-12 év között számolták ki azt a pontot, ahonnan már többet fogsz költeni az autó további üzemben tartására, mint amennyit még ér. Ez mondjuk az utóbbi időben emelkedhetett, mert kicsit jobb lett a minőségbiztosítás, de 15 évnél aligha lehet magasabb.
2023. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!