Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 125ccm-es motor után...

Egy 125ccm-es motor után miket kell fizetni pontosan?

Figyelt kérdés
Azt tom, hogy a legelején van a regadó, aztán műszakiztatni kell (vagy mikor megveszem akkor nem kell) de nemtom ezt is milyen időközönként, akkor van rá gondolom kötelező biztosítás ez gondolom havonta. De az összegekkel nagyon nem vagyok tisztában, szal írjátok már le részletesen szájbarágósan!:D
2010. okt. 11. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

a neten vannak kötelező kalkulátorok, ott tudsz számolni.

lehet negyedéves, féléves, éves befizetést választani. (csekk,utalás vagy inkasszó)


használt vagy új? hazai vagy külföldi?

ha hazai használt, akkor eredetvizsga, átírás, új forgalmi.


Forgalmi engedély: 6.000Ft

Törzskönyv: 6.000Ft

Vagyonszerzési illeték (cm3 alapján): 2.250Ft

Eredetiség vizsga díja: 15.500Ft

Összesen: 29.750Ft

Ezek egyszeri díjjak!

2010. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Motorkerékpár műszaki vizsgáztatásáért fizetendő díj: 16.000.-
2010. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Műszaki vizsga 2 évente van kb 15 ezer.

Éves biztosítás nekem Cagiva Mito-ra kb 6000 Ft


A többit az első leirta részletesen

2010. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! első: nem én egy új hazait vennék, arra is kell eredetiség vizsgálat?
2010. nov. 10. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nem az első válaszadó vok: Ha uj a jármü nem kell csak akkor ha már a tied és elakarod adni vagyis csak használt után kell
2010. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem pesten a vas gereben utcában a műszaki vizsga 4-5 ezer ft volt...
2010. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éve vettem egy 150 es mz-t! A legelső papirmunka(átírás...stb) nekem olyan 40 e-ft jött ki! Éves dijai: súlyadó 900 ft biztositás 9500 ft. Ezen kivül ugye a műszaki az olyan 9900/2 év. (Az átíratási papirokat nekem egy ismerősöm csinálta aki kereskedésben dolgozik, csak azért irom mert 2500ft ba került a munkadíj de nem kellet vele sehova se rohangálnom! Sztem érdemes igy csináltatni mert nem kerül 1 percedbe se....csak egy kis pénzbe :) Dehát én a kényelmesebb fajtából vagyok :) ha te szeretsz futkozni a sok sz@rral akkor megspórolhatsz 2500ft ot)
2010. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!